Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Федоров запевнив, що оприлюднені в Telegram-боті Ua Baza BOT користувацькі дані не мають стосунку до програми "Дія"

14 мая 2020

Оприлюднена за допомогою Telegram-бота персональна інформація користувачів не пов'язана з роботою застосунку "Дія", запевнив віце-прем'єр міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Це неможливо навіть теоретично! По-перше, й найголовніше: "Дія" не має бази даних і не накопичує таку інформацію. По-друге, кількість інформації, яка доступна в зазначеному боті, набагато, в десятки, а то й сотні разів перевищує ту, з якою працює "Дія", - написав Федоров у своєму Telegram-каналі.

Він також повідомив, що попередній аналіз інформації бота свідчить про використання старих баз даних, які вже не один рік доступні в даркнеті (прихована мережа, з'єднання якої встановлюються з використанням нестандартних протоколів і портів).

"Зокрема, йдеться про базу даних ПриватБанку, а також інших приватних (недержавних) баз даних. Наприклад, у боті доступні паролі від ВКонтакте, Linkedin", - наголосив міністр цифрової трансформації.

За його словами, Служба безпеки України вже розпочала відповідні слідчі дії щодо роботи Telegram-бота і стосовно доступних у ньому персональних даних.

Раніше в соціальних мережах користувачі почали писати про нібито "зламаний" застосунок "Дія" та витік їхніх персональних даних. Аналогічний пост розмістив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олександр Дубінський, проте пізніше приховав його "до моменту отримання роз'яснень" від Федорова.

Як повідомлялося, за три місяці роботи мобільний застосунок "Дія" скачали 3 млн користувачів.

Сайт і застосунок "Дія" є єдиним державним веб-порталом електронних послуг, а також ключовим сервісом у проекті "Держава в смартфоні". Вони об'єднують усі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу.

Источник: interfax.com.ua

496

blog comments powered by Disqus

Интернет


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

22 сентября 2020 Как это было ?