Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:FS.TO може "відродитись", - кіберполіція

15 декабря 2016
Файлообмінник FS.TO може відновитись, оскільки у нього багато відгалужень і запасних серверів за межами України

Про це в інтерв’ю "Телекритиці" повідомив голова Департаменту кіберполіції МВС Сергій Демедюк.

"Нам вдалося призупинити діяльність FS не тому, що він займався піратством, а завдяки претензіями Податкової – вони отримували незаконний прибуток від продажу реклами, з якої не сплачували податки. Ми довго і ретельно документували їхню незаконну діяльність", - повідомив Демедюк.

Він уточнив, що були проведені "негласні дії", такі як моніторинг листування підозрюваних та їхніх телефонних розмов.

"Зараз опрацьовуємо ці дані і проводимо експертизу речових доказів, які були вилучені під час обшуку. Заарештували їхні рахунки", – розповів Демедюк.

Представник кіберполіції також упевнений, що FS "відродиться", так як у нього багато відгалужень і запасних серверів за межами України.

Щоб уникнути подібного розвитку, кіберполіцейські планують розвивати практику вилучення серверів за кордоном за процедурою міжнародного праводоручення, аби у піратів не було можливості відновити дзеркала або запасні сервери.

Демедюк також повідомив, що користувачі критикують кіберполіцію за закриття FS і Ex.ua, звинувачуючи у "співпраці" з Росією.

"Коли ми закрили FS, користувачі звинувачували нас у тому, що ми працюємо на Росію, – нібито змушуємо їх реєструватися в російській соцмережі "ВКонтакте", де дуже багато нелегального контенту, і користуватися російськими піратськими сайтами. Ми не повинні йти шляхом Росії і блокувати зарубіжний контент (ту ж соцмережу "ВКонтакте", наприклад) – це неправильно. Крім того, інтернет так не працює. Ви не можете заборонити все", – зазначив очільник кіберполіції.

Источник: espreso.tv

2544

blog comments powered by Disqus

Интернет


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

05 декабря 2018 8К в 2018 году.
01 декабря 2018 Horizons 2 at 85.0°E