Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Кіберполіція припинила діяльність піратського сайту, який транслював фільм “Кіборги”

09 июня 2018

Сервер ресурсу знаходився за межами України. Сам сайт “kinoprostir.com” діяв протягом останніх трьох років. Внаслідок його протиправної діяльності правовласникам було завдано збитків більше ніж на 2,5 мільйона гривень. Сьогодні, 8 червня, роботу сайту було припинено.

Працівники Департаменту кіберполіції Національної поліції України отримали інформацію від Української антипіратської асоціації про Інтернет-ресурс, на якому були розміщені аудіовізуальні твори з порушенням авторських прав правовласників. За даним фактом поліцейські, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури,  розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України.

Оперативники з кіберполіції провели комплекс оперативних заходів та встановили 31-річного чоловіка, який адміністрував даний ресурс. Так, протягом останніх трьох років інтернет – ресурс “kinoprostir.com” надавав можливість своїм користувачам без дозволу правовласників, відтворювати і розповсюджувати велику кількість аудіовізуальних творів. Зокрема, і український фільм «Кіборги», права на який належать компаніям, яких представляє Українська антипіратська асоціація.

Сума шкоди, завданої компаніям складає більше ніж 2,5 мільйона гривень.

На Київщині, за місцем проживання зловмисника, поліцейські провели санкціонований обшук. Відтак було вилучиено комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, банківські картки та мобільний телефон, які підтверджують причетність чоловіка до цієї протиправної діяльності.

Вилучену техніку направлено на проведення усіх необхідних експертиз. Після отримання їх результатів вирішуватиметься питання щодо оголошення адміністратору сайту про підозру. Йому загрожує до 6 років позбавлення волі.


Источник: cyberpolice.gov.ua

785

blog comments powered by Disqus

Интернет


Последние Популярные Коментируют

Темы форума