Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Український пранкер Євген Вольнов став речником «Миротворця»

28 апреля 2018
Український пранкер Євген Вольнов став речником «Миротворця»

Український пранкер Євген Вольнов став речником «Миротворця». Про це повідомляється на сайті центру.

«У зв'язку з реорганізацією, спрямованої на поліпшення і розширення комунікацій з громадськістю, в Центрі Миротворець з'явився офіційний спікер з окремих питань (на громадських засадах)», - сказано в повідомленні.

Повідомляється, що до завдань спікера входитиме роз'яснення громадськості ролі та призначення Центру «Миротворець», популяризація використання інформації, накопиченої в його базах даних, в різних сферах діяльності.

Нагадаємо, раніше у Слідчому комітеті Росії заявили, що український пранкер Микита Кувіков, відомий як Євген Вольнов, розповсюджував інформацію про 300 загиблих під час пожежі у Кемерові.

Пізніше в Росії порушили кримінальну справу стосовно українського пранкера, заочно арештували його та оголосили в міжнародний розшук.

Його заочно обвинувачують за ч. 1 ст. 282 Кримінального кодексу РФ (збудження ненависті або ворожнечі). Покарання за цим обвинуваченням передбачає штраф у розмірі від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

У ГПУ заявили, що Україна не видасть пранкера Вольнова.

Источник: detector.media

419

blog comments powered by Disqus

Интернет


Последние Популярные Коментируют

Темы форума