Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Порошенко впевнений, що держпідтримка дозволить знімати в Україні понад 120 фільмів на рік

13 января 2018
Президент України Петро Порошенко переконаний, що в українському кінематографі закладені основи, щоб виробляти понад 120 фільмів на рік.
Порошенко впевнений, що держпідтримка дозволить знімати в Україні понад 120 фільмів на рік

Про це глава держави написав у Facebook. 

Петро Порошенко нагадав, що права на на показ першого українського фільму-фентезі «Сторожова Застава» вже придбали 27 країн світу.

«Збільшивши державне фінансування кінематографу, ми заклали основи для того, щоб робити за рік понад 120 фільмів. Впевнений, на український кінематограф чекає яскраве майбутнє!», - написав він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України запропонував у державному бюджеті на 2018 рік збільшити видатки на підтримку кінематографу на 500 млн грн, але розпорядником додаткових коштів на «фільми патріотичного спрямування» буде не Державне агентство з питань кіно, а Міністерство культури.

Протягом кількох останніх років обсяги фінансування кінематографу з державного бюджету щороку зростали. Зокрема, у 2017 році на створення та розповсюдження національних фільмів, фінансову підтримку державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» передбачено 501,5 млн грн.

На 2018 рік Держкіно подало пропозиції щодо 2 млрд грн на державну підтримку кінематографії. Попри підтримку Мінкульту, колеги з уряду не задовольнили заявки Держкіно та в проекті держбюджету-2018 заклали на створення та розповсюдження національних фільмів і фінансову підтримку Національного центру Олександра Довженка 502,5 млн грн (тобто на 1 млн грн. більше, ніж у 2017-му). Загалом Держкіно може розпоряджатися у 2018 році 520,7 млн грн, що на 5 млн грн більше, ніж у 2017 році.

На зустрічі з кіноіндустрією в жовтні 2017 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що для повноцінної системи розвитку українського кінематографу необхідно домогтися більшої прозорості використання 500 млн грн, які виділяються з держбюджету на створення кінопродукту в наступному році.

Источник: detector.media

1232

blog comments powered by Disqus

Кино


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

27 сентября 2023 DVB-карты TBS