Голосование

Как вам новая версия портала ?
отлично
хорошо
могло быть и лучше
верните старую
главное содержание, а не форма
Проголосовать 21 марта 2012влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:«1+1» покаже документальний фільм «Небесна сотня» – спільний проект з Babylon’13

26 марта 2014

У четвер, 3 квітня, канал «1+1» покаже прем'єру документального фільму «Небесна сотня» - спільного проекту «1+1 продакшн» і творчого об'єднання Babylon'13 («Вавилон 13»). Про це йдеться в анонсі каналу.

«Небесна сотня» - це перша стрічка із циклу документальних фільмів «Зима, що нас змінила» - спільного проекту «1+1 продакшн» і творчого об'єднання Babylon'13. Фільм вийде до сороковин за вбитими в боях на вулиці Інститутській у Києві.

«Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих», - йдеться в анонсі.

 

Режисери фільму «Небесна сотня» - Юлія Гонтарук і Роман Любий, розповів «Телекритиці» режисер і продюсер творчого об'єднання Babylon'13 Володимир Тихий.

З його слів, «Небесна сотня» - це 45-хвилинний фільм, присвячений загиблим за час революції. У ньому автори зосередилися на подіях 18, 19, 20 лютого, коли відбувався масовий розстріл снайперами людей на майдані. «Це не фільм-розслідування, а осмислення певних речей, - каже пан Тихий. - Вийшов непоганий телевізійний фільм. У ньому зібрані розповіді учасників подій на майдані - сотників, медиків, силовиків».

Babylon'13 і канал «1+1» домовилися, що в межах проекту «Зима, що нас змінила» готують сім документальних фільмів: один - 45-хвилинний («Небесна сотня»), і ще шість фільмів хронометражем 20-23 хвилини, розповів пан Тихий.

«"1+1" допомагає нам редактурою, адміністративною роботою. Наприклад, ми використовуємо багато матеріалів, знятих репортерами з різних каналів, і "1+1" допомагає домовитися з телеканалами», - розповів пан Тихий.

Творче об'єднання Babylon'13 очікує, що проект «Зима, що нас змінила» зможе перевести події Євромайдану на новий історично-культурний рівень. «Ми хотіли розказати про події революції для людей, які не були учасниками майдану. Очікуємо, що це не лише просвітницька робота, а завдяки цьому циклу люди почнуть дивитися на Євромайдан іще з одного боку. Завдання цього проекту - перевести події на історично-культурний рівень», - наголосив пан Тихий.

Источник: telekritika.ua

837

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

19 декабря 2014 Пылесос LG VK8810HUMR
17 декабря 2014 Телевизор LG 32LB582V
14 декабря 2014 Радио Вести
12 декабря 2014 SONY Xperia Tablet Z2 16GB 4G
11 декабря 2014 Новости от "НТВ-ПЛЮС"