Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:23 січня на ТЕТі відбудеться прем'єра серіалу "Універ. Нова общага"

19 января 2012
23 січня на ТЕТі відбудеться прем'єра серіалу "Універ. Нова общага"

23 січня на телеканалі ТЕТ стартує серіал "Універ. Нова общага". Стрічка з'являтиметься в ефірі каналу з понеділка по п'ятницю о 22:15.

За сюжетом, в "Універі" купа новин! Саша з Танею зняли "однушку" і переїхали жити в Бутово. Майкл розлучився з Алкою і, щоб закосити від армії, вступив до аспірантури. Антон і Кузя застрягли ще на рік на п'ятому курсі. А головне – стару общагу віддали під знос. Тепер Майкла, Кузю та Антона чекає нове помешкання, нові пригоди і нові чарівні сусідки – Маша, Христина та Яна.

Персонажі і актори

Едуард "Кузя" Кузьмін (Віталій Гогунський) - навчається на філологічному факультеті, захоплюється грою на гітарі, пише свої пісні. Добрий, довірливий і наївний. Уродженець села Агаповка, не відрізняється розумом і кмітливістю, зате у нього завжди в запасі пара веселих історій про родичів.

Антон Мартинов (Станіслав Ярушин) - син олігарха Льва Мартинова. В общагу його "заслав" батько, за розгульний спосіб життя. Антон впевнений у власній привабливості, але на ділі часто поводиться як хам, негідник і сноб. Звик використовувати людей, вміло граючи на їхніх слабкостях. Всіляко демонструє свою перевагу над іншими.

Артур "Майкл" Мікаелян (Арарат Кещан) - за національністю вірменин, за вдачею – бабій. Народився в Адлері, навчається на історичному факультеті. Володіє харизмою і хорошим почуттям гумору.

Маша Бєлова (Ганна Хилькевич) - гламурна блондиночка. Романтична, непрактична і пофігістічна. Маша – з тих, хто постійно падає на рівному місці і губиться в трьох соснах. Хоче знайти свою головну велику любов і через це весь час намагається комусь сподобатися. Носить переважно сексуальні, облягаючі наряди.

Яна Семакіна (Анна Кузіна) - альтруїстка, представниця і представник профкому. Не любить і не вміє брехати. Відрізняється невисоким зростом і характерною для непопулярних дівчат "правильністю".

Христина Соколовська (Настасья Самбурська) - дівчина "тендітна, ніжна, але грубіянити їй не варто". Христина – донька підполковника міліції і вміє за себе постояти. Колись невдало "сходила" заміж і після розлучення стала справжнім стервом.

Виробництво: ТНТ;
Режисер-постановник: Костянтин Смірнов;
Продюсери: Семен Слєпаков, Артур Джанібекян, В'ячеслав Дусмухаметов.

Источник: Телепростір

969

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

Сегодня в 19:15 Проблемы с DVB-T в КИЕВЕ
12 апреля 2018 4°W 10806 1 Auto