«КоммерсантЪ»: На «1+1» повернуться політичні ток-шоу
Після перезапуску телеканалу «1+1» на ньому відновиться політичне мовлення, припинене на початку сезону 2008/2009, повідомляє українська газета «КоммерсантЪ» із посиланням на власне джерело, близьке до нового акціонера каналу Ігоря Коломойського.
«На каналі посилиться політичне мовлення, - сказало джерело газети. - Ми зацікавлені в інвестиціях у нові продукти, включно з політичними ток-шоу, які стануть альтернативою «Шустер live» та «Свободі на Інтері». У передвиборний період це актуально». Вихід політичних програм «Епіцентр» В'ячеслава Піховшека та «Я так думаю» Анни Безулик на «1+1» не було відновлено після літніх канікул 2008 року.
Разом із тим «КоммерсантЪ» цитує Олександра Ткаченка, який стверджує, що новий акціонер не впливатиме на редакційну політику каналу. Нагадаємо, на початок сезону 2009/2010 року планується переформатування телеканалу «1+1», а перед менеджментом, який не буде змінено, поставлено завдання вивести канал, який зараз посідає 4-5 сходинку у рейтинговій таблиці, на перше місце.
3 липня Central European Media Enterprises оголосила про те, що досягла угоди з Ігорем Коломойським, членом Ради директорів СМЕ. Згідно з угодою, Коломойський отримує 49% українських активів СМЕ за $100 млн готівкою та 100% телеканалу ТЕТ, який буде інтегровано до групи «1+1». Очікується, що трансакцію буде завершено до кінця третього кварталу 2009 року. Інвестицію у $100 млн буде вкладено у розвиток телеканалів «1+1», «Кіно» та ТЕТ. Надалі телеканал ТЕТ буде розвиватися згідно із мультиканальною стратегією СМЕ, спрямованою на створення нішевих каналів медіагрупи.
Телекритика
«На каналі посилиться політичне мовлення, - сказало джерело газети. - Ми зацікавлені в інвестиціях у нові продукти, включно з політичними ток-шоу, які стануть альтернативою «Шустер live» та «Свободі на Інтері». У передвиборний період це актуально». Вихід політичних програм «Епіцентр» В'ячеслава Піховшека та «Я так думаю» Анни Безулик на «1+1» не було відновлено після літніх канікул 2008 року.
Разом із тим «КоммерсантЪ» цитує Олександра Ткаченка, який стверджує, що новий акціонер не впливатиме на редакційну політику каналу. Нагадаємо, на початок сезону 2009/2010 року планується переформатування телеканалу «1+1», а перед менеджментом, який не буде змінено, поставлено завдання вивести канал, який зараз посідає 4-5 сходинку у рейтинговій таблиці, на перше місце.
3 липня Central European Media Enterprises оголосила про те, що досягла угоди з Ігорем Коломойським, членом Ради директорів СМЕ. Згідно з угодою, Коломойський отримує 49% українських активів СМЕ за $100 млн готівкою та 100% телеканалу ТЕТ, який буде інтегровано до групи «1+1». Очікується, що трансакцію буде завершено до кінця третього кварталу 2009 року. Інвестицію у $100 млн буде вкладено у розвиток телеканалів «1+1», «Кіно» та ТЕТ. Надалі телеканал ТЕТ буде розвиватися згідно із мультиканальною стратегією СМЕ, спрямованою на створення нішевих каналів медіагрупи.
Телекритика
Источник: IMI
blog comments powered by Disqus
На телеэкране
Темы форума
Вчера в 15:12
Мультиплекс МХ-7 от Концерна РРТ (174-230 МГц)
22 июня 2026
Вижн ТВ. Новости - хорошие и плохие
14 июня 2026
Приём и обсуждение 40°E - Express AM7 в Ku band
05 июня 2026
Транспондерные новости 4.9°E - Astra 4A
04 июня 2026
Транспондерные новости 26°E - Badr 4/5/6 Es'hail-1,2
01 июня 2026
Цифровое телевидение по-украински
18 мая 2026
STARSAT SR-2000
15 мая 2026
38,2'e-Paksat MMI
15 мая 2026
4°W 10806 1 Auto
08 мая 2026
Спортивный ОТТ-сервис DAZN в Украине
05 мая 2026
Борьба с пиратством, правообладатели наступают
14 апреля 2026
Транспондерные новости 21.6°E - Eutelsat 21B
10 апреля 2026
Транспондерные новости 68.5°E - Intelsat 20/Intelsat 36
09 апреля 2026
Приём и обсуждение 3°W - ABS 3A в C band


