Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Переможці проекту «Танцюю для тебе-2» - Ірина Мерлені та Сергій Костецький

06 мая 2009
Переможцями проекту «Танцюю для тебе-2» на телеканалі «1+1» стали чемпіонка з боротьби Ірина Мерлені та хореограф Сергій Костецький. Фінал проекту відбувся 25 квітня.

У фіналі з Мерлені-Костецьким змагалась пара у складі співака Василя Бондарчука та хореографа Олени Шоптенко. Переможця у фіналі визначило інтерактивне голосування телеглядачів. За Мерлені і Костецького проголосували 57% телеглядачів, за Бондарчука і Шоптенко - 43%.

Мерлені та Костецький вийшли на паркет заради реалізації мрії 10-річного Сергія Солнцева. Після перемоги пари на шоу «Танцюю для тебе» спонсори надали хлопчику фінансову допомогу - 100 тис грн - для проведення необхідної йому операції. Тепер він зможе реалізувати свою мрію - стати олімпійським чемпіоном. Без подарунків не залишились й усі інші діти, заради мрії яких танцювали учасники проекту.

Проект «Танцюю для тебе» стартував 28 лютого і тривав 9 тижнів. Спочатку в ньому брали участь футболіст Андрій Гусін, боксер В'ячеслав Узелков, телеведучі Катя Осадча та Марічка Падалко, співачка Настя Каменських, актриса Олеся Жураковська, співак Віктор Павлик.

"Телекритика"

Источник: PULT

2869

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

28 ноября 2022 Laminas 270 offset (2710x3015)