Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Філіп Кіркоров буде очолювати журі Євробачення-2009

05 мая 2009
Російський співак Філіп Кіркоров очолить журі на конкурсі у Москві, повідомляє Кореспондент.

"Це дуже почесна місія. Я постараюся зробити усе від мене залежне, аби голосування було об’єктивним і чесним. Переконаний, що колеги, які будуть у журі, вважатимуть так само", - заявив Кіркоров.

Як відомо, відповідно до змінених правил конкурсу, рішення про переможця тепер прийметься на лише глядачами, але і професійним журі.

Зміни до правил проведення конкурсу були внесені у вересні 2008 року. Починаючи з 2009 року оцінюватимуть фінал Євробачення не лише глядачі, але і судді. Остаточна оцінка конкурсантів складатиметься з врахування думки телеаудиторії і компетентного журі.

Організатори вирішили збалансувати практику голосування глядачів за артистів з сусідніх держав. Зокрема, будуть створені комісії з представників кожної країни, які віддадуть свої голоси за достойного учасника нарівні з телеглядачами.

Як повідомлялося, репетиції учасників Євробачення-2009 почалися 3 травня в СК Олімпійський і продовжаться до 10 травня. Основними подіями Євробачення стануть два півфінали і фінал, які пройдуть 12, 14 і 16 травня відповідно.

Представниця України Світлана Лобода виступить у другому півфіналі конкурс у другому півфіналі конкурсу.

Источник: IMI

3551

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

28 ноября 2022 Laminas 270 offset (2710x3015)