Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Тимошенко доручила Держкомтелерадіо забезпечити проведення Євробачення-2009

28 апреля 2009
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Держкомтелерадіо забезпечити проведення трансляції фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2009 в Україні та у разі необхідності подати в установленому прядку відповідні пропозиції Кабінетові міністрів.Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на УНІАН.

Доручення глави уряду сформоване на підставі повідомлень засобів масової інформації про фінансові проблеми, що виникли у Національній телекомпанії України із забезпеченням трансляції фіналу Євробачення-2009.

Як повідомлялося, 23 квітня перший віце-президент Національної телекомпанії України Роман Недзельський заявив, що НТКУ через фінансові проблеми не лише не в змозі надати посильну допомогу українській учасниці пісенного конкурсу Євробачення-2009 Світлані Лободі, але може навіть відмовитися від висвітлення заходу з місця подій.

Крім того, за словами Недзельського у зв’язку з тим, що в епоху кризи ”не передбачено великого фінансування”, під загрозою знаходиться також поїздка до Росії на Євробачення великої групи журналістів Першого національного каналу (телеканал перебуває в управлінні НТКУ).

Євробачення-2009 відбудеться у травні у Москві. Учасниця від України Лобода виступить 14 травня у другому півфіналі конкурсу.

Источник: IMI

2500

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

28 ноября 2022 Laminas 270 offset (2710x3015)