Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Перший канал транслюватиме у прямому ефірі Великдень у Ватикані та Києві

11 апреля 2009
З 10 по 19 квітня 2009 року на Першому національному відбудуться прямі трансляції з Ватикану та Києва, присвячені Великодню, повідомляє прес-служба НТКУ.

Розпочнеться трансляція 10 квітня о 22.10 (за київським часом) з Хресної дороги в античному Колізеї. Похід римо-католиків світу очолить Папа Римський Бенедикт XVI. 12 квітня об 11.10 - пряма трансляція з площі святого Петра в Римі, де паломники, офіційні делегації багатьох держав із главою Римсько-католицької церкви відслужать святкову великодню літургію. О 13-й годині Бенедикт XVI проголосить великоднє привітання та апостольське благословення «Urbi et Orbi» (місту і світу).

Коментуватиме трансляцію головний редактор НТКУ Христина Стебельська та отець Олександр Дасік - докторант Григоріанського університету Ватикану. Допомагатимуть їм літературні редактори НТКУ Іван Борисюк та Олена Семенчук.

Як розповіла Христина Стебельська, інформаційний департамент Святого Престолу уважно вивчає рівень кожного журналіста.

«У світі є кілька десятків професіоналів, яким довірено право бачити тексти промов Папи за годину до їх проголошення. Тобто, трансляція події світового рівня - це і довіра до Першого національного. На Великдень цього року ми єдиний телеканал, який молитовно єднає Україну впродовж усіх свят», - підкреслила пані Стебельська.

Источник: Телекритика

3273

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума