Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Тетяна Гончарова: «На К1 злякались того, як ми зняли Черновецького»

10 апреля 2009
Ведуча залишає «Еру» і переходить на телеканал «Сіті».

Тетяна Гончарова, яка з 2007 року вела на ТРК «Ера» проекти «Культурний погляд» та «Доброго ранку, Україна!», залишає канал. Вже сьогодні на телеканалі «Сіті» стартує новий проект «Ангели і демони», в якому вона працюватиме в кадрі разом із Талою Калатай. Гончарова фактично повертається до жанру телевізійної світської хроніки, в якому тривалий час не працювала (колись вона починала на українському телебаченні світську тему - програми «Вуаля» та «Се ля ві»). ТК розпитала Тетяну про причини життєвих змін та плани роботи на новому каналі.

- Тетяно, чому ви залишаєте «Еру»?

- Я допрацьовую останній тиждень на «Ері» і переходжу повністю на «Сіті»: вестиму програму разом з Талою Калатай. Я шість років тому почала робити світський формат на телебаченні, і думала, що вже ніколи в нього не повернусь, але зараз мені цікаво «познущатись» над зірками. Це цікавіше, ніж просто розмовляти з політиками, які зараз великими натовпами тягнуться на «Еру» у передчутті виборів. Тобто перша причина піти з «Ери» - це те, що я завжди вибираю те, що мені цікаво. А тут я працюватиму з командою Слободяна і Талою, яких я надзвичайно поважаю. Ну а друга причина - на «Ері» вже немає Василя Климчука у якості мого керівника.

- Яким буде формат «Ангелів і демонів» на «Сіті»?

- «Ангели та демони» виходитимуть на «Сіті» п'ять разів на тиждень. Формат такий: три репортажі з трьох різних подій, після цього півгодинна розмова з гостем у студії. Але головне не це. Головне - манера подачі. Вона різко відрізняється від того, що є в «Шоуманії», «Ексклюзиві» та інших програмах. Але це треба подивитись. Як ми вже заявляли - це буде іронічна і жорстка подача. Щодо розмови з гостем, то назва програми говорить сама за себе: Тала буде ставити м'які і добрі запитання, а я - жорсткі. Тому що мені м'які та добрі питання більше не цікаві. Світських персонажів ми так само ділитимемо на ангелів та демонів, витягаючи з них їхню сутність.

- Чому вирішили змінити формат у порівнянні з тим, що виходило на К1?

- На К1 мала виходити 15-хвилинна програма чотири рази на тиждень. Зараз проект виходитиме 5 разів на тиждень. До того ж у Віталія Докаленка взагалі був намір зробити цілу ніч світського життя. Ми вже розширили час проекту, і розширюватимемо його й надалі за рахунок іноземних програм, і за рахунок іноземних сюжетів - їх планується купувати. Тобто в майбутньому «ніч» розширятиметься до 2-3 годин. Це буде такий гарний і жирний шматок.

- Могли б ви розказати про ту ситуацію, яка була на К1, де так і не вийшов ваш проект?

- Те, що на «Дусі» написано так воно і було. На К1 злякались того, як ми подавали Черновецького. Вони просто елементарно злякалися, сказали зробити м'якіше, от і все. Наш продюсер Андрій Слободян відповів їм, що формат міняти ми не будемо, тому що знімати стандартну «світську» програму, яка нині є на кожному телеканалі, нам нецікаво. До того ж, якби ми погодилися із думкою менеджменту, такі прискіпування могли надалі траплятися постійно. Тобто вони конкретно висловили претензії щодо того, як ми показали Черновецького і ми вирішили, що взагалі не варто далі з ними мати справу. А можливо, вони нічого не хотіли... Хто ж залізе в мізки до Анни Безлюдної?... Але програма стояла в сітці, на неї був виділений бюджет, і це були доволі серйозні домовленості.

- У домовленостях з «Сіті» передбачається те, що ви будете вільніші у роботі над проектом, ніж на К1?

- З К1 ми обговорювали лише те, що це буде програма про світське життя, а також у зв'язку з тим, що К1 чоловічий канал - акцент ми мали робити на чоловіках, і зокрема на спортсменах. А потім виявилось, що ми їх якось не так подаємо, їх треба подавати м'якіше і все. На каналі «Сіті» Віталій Докаленко надзвичайно любить світське життя, і чим більше скандальності, тим для нього цікавіше, тому що воно буде рейтинговіше. Хоча я йду до тієї людини, яка колись закрила мій проект про світське життя, і «запалила зірку» Катя Осадча. Але у Докаленка стільки азарту, стільки авантюризму... Той факт, що ми будемо ходити, можливо, по лезу, його не те, що не лякає - йому це подобається. Те, що наша програма сьогодні буде найкращою, то я навіть не сумніваюсь. Я надто довго займаюсь світським життям, щоб сумніватись і повертатись в нього для того, щоб робити щось посереднє.

Наталія Данькова

Источник: Телекритика

3557

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума