Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Дружині Медведчука належить компанія — власниця частки «1+1»

11 июня 2020
Відповідно до декларації свого чоловіка Оксана Марченко володіє Bolvik Ventures LTD.

Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук у своїй декларації серед компаній, які належать його дружині, вказав Bolvik Ventures LTD, зареєстровану на Британських Віргінських островах. Ця компанія є також у структурі власності «1+1», оприлюдненій на сайті (документ оновлений 2 березня 2020 року).

На це у своєму пості звернула увагу журналістка Ірина Гаврилова.

Відповідно до структури власності «1+1» 100% довірча участь у Bolvik Ventures LTD в Ігоря Суркіса. Bolvik Ventures LTD опосередковано володіє 24,65595% каналу через частки у двох іноземних компаніях: 49,999% Dyson Investment LTD (Невіс) та 33,33% у Caddoa Limited (Кіпр). Відтак, Ігор Суркіс вказаний як власник істотної участі каналу 1+1.

У пресслужбі «1+1» на прохання прокоментувати стосунок до власності каналу Віктора Медведчука зазначили: «Ми наразі не можемо коментувати цю інформацію, оскільки для нас вона теж є новою. Юристи медіагрупи направили відповідні запити до компаній, які входять до структури власності телеканалу, й очікуємо відповідь». Аналогічну інформацію згодом було оприлюднено на офіційному сайті 1+1 media.

Колишній керівник «1+1 медіа», міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко  у коментарі «Детектору медіа» зазначив, що не знає про  участь у власності «1+1» Оксани Марченко. «У 2019 році Bolvik Ventures LTD була опосередкованим власником 1+1 медіа і це зазначено в офіційній структурі власності, проте нічого про участь у ній Оксани Марченко мені не відомо. З вересня 2019 року я не маю юридичних зв’язків з холдингом», - сказав він.

«Детектор медіа» звернувся по коментар пана Медведчука до його прессекретаря Олега Бабаніна, запитавши, який зв'язок має голова політради ОПЗЖ до «1+1» з огляду на власність Bolvik Ventures LTD. У розмові пан Бабанін зазначив, що зв'язок очевидний, і пообіцяв допомогти з коментарем.

Оксана Марченко розмовляти з «Детектором медіа» відмовилась і порадила звернутися до її піарменеджера.

«Детектор медіа» також намагається отримати коментар у колишніх власників «1+1» Олександра Роднянського та Бориса Фуксмана.

Нагадаємо, соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку належать канали «112 Україна», NewsOne і ZIK. Віктор Медведчук задекларував понад 60 мільйонів гривень доходів за 2019 рік, з них — 180 тисяч гривень депутатської зарплати, а його дружина, колишня телеведуча Оксана Марченко отримала понад 258 мільйонів гривень дивідендів.

Источник: detector.media

653

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

14 января 2021 Обсуждаем УР