Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:«Еспресо» через карантин змінює сітку мовлення та припиняє виробництво низки проєктів

24 марта 2020

У зв’язку з карантином телеканал «Еспресо» призупиняє виробництво авторських телевізійних проектів «Підсумки з Анною Валевською», «Поліцейська хвиля», «Футбольній формат», «Шустрова Live», «Історична правда», «Міжнародний огляд» та «Еспресо Гаманець». Про це йдеться в повідомленні каналу.

Подписывайтесь на каналы и сообщества портала PROTV.UA :

Телеграм-канал - https://t.me/protv_ua

Youtube-канал - https://tinyurl.com/y5nf4ymr

Группа в Фейсбук - https://tinyurl.com/y6dnunnb

Александр Глущенко: Спутниковое ТВ – как хобби - https://goo.gl/xy1NTJ

Более подробно обсуждаем прием и телеканалы на форуме ПроТВ - https://goo.gl/tcXoBx

Редакції цих програм відправляються у відпустку, а виробнича частина – долучається до виробництва випусків «Новин» та «Коментарів». Усі гості телевізійного ефіру включатимуться лише за допомогою скайпу.

«"Еспресо" усвідомлює власну соціальну відповідальність перед українським суспільством і прагне мінімізувати ризики захворіти для працівників телеканалу та їхніх родин. Закликаємо всі українські компанії та всіх громадян України дуже уважно та відповідально поставитись до вимог карантину. А журналісти "Еспресо" продовжують слідкувати за подіями в Україні та світі, щоб оперативно та об’єктивно інформувати глядачів та читачів», – зазначила директорка телеканалу Катерина Єрмолович

Раніше всі ток-шоу телеканалу «Еспресо» розпочали виходити без аудиторії в студії.

Тим часом телеканал «112 Україна» 23 березня перейшов на віддалений режим роботи через загрозу поширення коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, з 12 березня спершу в Києві, а потім по всій Україні запроваджено карантин через пандемію коронавірусу COVID-19. Протягом трьох найближчих тижнів буде обмежено навчальний процес і масові заходи. Через карантин українські національні телеканали запровадили низку заходів для запобігання поширенню коронавірусу. 

Згодом влада вирішила закрити в містах усі заклади, крім продуктових магазинів та аптек. 17 березня припинено рух метрополітену у Києві, Харкові та Дніпрі. Міжміське автобусне й залізничне сполучення призупинено з 18 березня. З 23 в Києві обмежили користування громадським транспортом. Ним зможуть користуватися лише окремі категорії працівників, серед яких – журналісти, за наявності спеціальних квитків.

Источник: detector.media

577

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума