Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Правління НСТУ відмовляється від премій і надбавок на час карантину

05 апреля 2020
Із 12 березня й на час карантину глова правління і члени правління Національної суспільної телерадіокомпанії України відмовляються від будь-яких надбавок та премій, що передбачені їхніми контрактами. Голова правління Зураб Аласанія звернувся до Наглядової ради мовника з відповідним листом.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

«Ми вважаємо недоречним витрачати гроші на будь-які додаткові винагороди правлінню в такий час, адже ці кошти компанія може спрямувати на нагальні потреби. Ми також розуміємо, що може зменшитися бюджет телерадіокомпанії в цілому – через зменшення державного фінансування й зниження комерційних надходжень протягом року. Тому економія та акумулювання додаткових резервних коштів на найнеобхідніші видатки –  дуже потрібні», –  сказав Зураб Аласанія.

На думку правління, кошти з преміального фонду членів правління варто розподілити на найнеобхідніші видатки Суспільного мовника в цей період.

Нагадаємо, частині працівників Суспільного через простій виплатять зарплату у розмірі двох третин посадового окладу. 

Додамо,  із 16 березня 2020 року Суспільний мовник запровадив заходи із запобігання коронавірусу. На період карантину запроваджено вхідний санітарний контроль (за можливості безконтактно вимірюватимуть температуру працівників і відвідувачів); до входу в приміщення не допускатимуть осіб з ознаками інфекційного чи респіраторного захворювання;масові заходи в Будинку звукозапису перенесуть або скасують; екскурсії в музеї та приміщення Суспільного мовника тимчасово зупиняють.

Як писав «Детектор медіа», у НСТУ з лютого арештовані рахунки через борг держави перед «Євроньюз». Також Кабінет Міністрів розробив законопроєкт про внесення змін до Закону про бюджет на 2020 рік, де на Суспільне передбачено1,5 млрд грн, скорочено на 178 млн грн.  30 березня Верховна Рада його не підтримала. 

На підтримку повноцінного фінансування Суспільного мовника також виступили Єврпейська мовна спілка, Офіс Ради Європи в Україні, Представництво ЄС в Україні, Посольства США, Німеччини, Великої Британії, Швеції і Японії та організації нацспільнот.

Источник: stv.detector.media

442

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума