Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:«Зеонбуд»: новими власниками стали працівники компанії

27 ноября 2019
Оператор-провайдер ефірного цифрового телебачення ТОВ «Зеонбуд» заявляє, що його нові кінцеві бенефіціарні власники є працівниками компанії.

Про це у відповідь на запит «Детектора медіа» відповіли в пресслужбі «Зеонбуду».

«Власниками оператора стали виключно громадяни України, які є працівниками товариства  та безпосередньо брали участь у розбудові цифрової телемережі та впровадженні цифрового мовлення в Україні», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Подписывайтесь на каналы и сообщества портала PROTV.UA :

Телеграм-канал - https://t.me/protv_ua

Youtube-канал - https://tinyurl.com/y5nf4ymr

Группа в Фейсбук - https://tinyurl.com/y6dnunnb

Александр Глущенко: Спутниковое ТВ – как хобби - https://goo.gl/xy1NTJ

Более подробно обсуждаем прием и телеканалы на форуме ПроТВ - https://goo.gl/tcXoBx

«Детектор медіа» попросив пресслужбу уточнити посади нових власників у компанії, а також розказати про те, як саме відбувалася зміна власності.

Як вже повідомляв «Детектор медіа», власниками компанії в реєстрі вказані киянин Михайло Моісеєв (частка 1%) та чотири кіпрські компанії – Koustava Enterprises Limited, Selinaki Limited, Shanero Limited і Thersab Holdings Limited (кожна володіє часткою 24,75%). Кінцевими бенефіціарними власниками кіпрських компаній, відповідно, вказані: Олександр Шилов з Краматорська та кияни Володимир Прокопенко, Ірина Аляб'єва та Олександр Ільющенко. Розмір статутного фонду компанії – 10 млн 52 тис. 500 грн.

Ірина Аляб'єва є директоркою ТОВ «Зеонбуд». Олександр Ільющенко у минулому був директором телекомунікаційної компанії «ММДС Україна», яка належала холдингу СКМ Ріната Ахметова, а також директором ТОВ «ТРК "Етер"» – провайдера мультиплексу МХ-6 ефірного цифрового телебачення стандарту DVB-H, який де-факто не працює. Ця компанія, яку теж пов'язують з холдингом СКМ, нещодавно заявила про наміри стати провайдером ефірного цифрового телебачення стандарту DVB-T2.

Нагадаємо, 29 листопада вступає в дію закон, який забороняє іноземцям бути кінцевими бенефіціарними власниками, а офшорним компаніям – бути в структурі власності цифрового ефірного провайдера із загальнонаціональним покриттям. Відповідно, «Зеонбуд» встиг до вступу закону в дію вивести компанію з офшорів і вказати українських бенефіціарів.

Источник: detector.media

921

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума