Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:НТКУ проведе фінал відбору на «Євробачення» попри заборону суду

08 марта 2009
Національна телекомпанія України висловлює обурення «рейдерськими діями» продюсерського центру «Арт-мьюзік» та безпосередньо Олени Мозгової та Ігоря Гончаренка) стосовно проведення Національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2009». Про це президент НТКУ Василь Ілащук заявив на прес-конференції 6 березня.

Нагадаємо, 5 березня Шевченківський районний суд м. Києва на забезпечення позову Анастасії Приходько (однієї з учасниць відбору та «підопічної» Олени Мозгової) до НТКУ видав ухвалу, якою заборонив НТКУ вчиняти будь-які дії щодо проведення фіналу Національного відбору. Раніше продюсери Анастасії Приходько Олена Мозгова та Ігор Гончаренко заявляли про численні порушення, допущені під час проведення півфіналу. Керівництво НТКУ всі звинувачення категорично відкидало.

Під час прес-конференції пан Ілащук також повідомив, що НТКУ не має на меті ні проводити повтор півфіналу, як того вимагають Олена Мозгова та Ігор Гончаренко, ні змінювати умови або час проведення фіналу. «Всі позови, ухвали про які так довго і багато говорили на різних прес-конференціях продюсери Анастасії Приходько, на цей час залишаються лише словами. Жоден судовий виконавець не вручав нам ніякого судового документу» - стверджує президент НТКУ. Також, за його словами, таке рішення схвалено членами Наглядової Ради Європейської Мовної Спілки.

Таким чином, фінал Національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2009» має пройти 8 березня на сцені Національного палацу мистецтв «Україна», як і планувалося раніше.

Источник: Телекритика

2593

blog comments powered by Disqus

Гаджеты


Последние Популярные Коментируют

Темы форума