Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Анастасія Приходько представлятиме на «Євробаченні» Росію

08 марта 2009
Співачка Анастасія Приходько, яку раніше не допустили до участі у фіналі національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні, перемогла у російському відборі. Українка представлятиме Росію на конкурсі, що пройде 16 травня у московському спортивному комплексі «Олимпийский».

За пісню «Мамо», виконану Анастасією Приходько, проголосували 25% глядачів і 6 з 11 членів професійного журі. До трійки фіналістів увійшли співачка Валерія (14% голосів глядачів) та група «Кватро» (12%), повідомляє «РИА Новости».

Комісія російського відбору допустила Приходько до участі незадовго до фіналу, дізнавшись про її дискваліфікацію в Україні. Продюсер співачки Костянтин Меладзе вийшов із складу журі з етичних міркувань. Раніше Анастасія Приходько була переможницею шоу «Фабрика звезд-7» на «Первом канале» (Росія).

Позаяк Росія є переможцем «Євробачення» 2008 року, Анастасія Приходько автоматично має право виступати у фіналі цьогорічного конкурсу.

Фінал українського відбору відбудеться 8 березня у палаці «Україна». Пряма трансляція розпочнеться о 18.00 на Першому каналі.

Источник: Телекритика

3896

blog comments powered by Disqus

Гаджеты


Последние Популярные Коментируют

Темы форума