Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Костянтин Дорошенко йде з «Телекритики»

05 марта 2009
Директор із розвитку проекту «Телекритика» Костянтин Дорошенко залишає посаду, яку обіймав із 2006 року.

За його словами, участь у телепроекті «Культурний фронт» (Національна телекомпанія України) стала для нього особистісним поштовхом у бік персональної діяльності, тож незабаром він разом із Оксаною Грищенко планує заснувати «Клініку Дорошенка і Грищенко». «Я залишаю ”Телекритику” з почуттям виконаного обов'язку і вдячності за отриманий досвід. Тут залишаються мої друзі, творчість яких продовжує мене надихати», - каже Костянтин Дорошенко.

«У нас із Костянтином була дуже плідна співпраця, в результаті якої ”ТК” вийшла на новий рівень свого не лише маркетингового, але й творчого розвитку. Цьому сприяли проекти, ініціатором яких був Костянтин – співпраця з OTP Bank, завдяки якій 100 вищих навчальних закладів України третій рік поспіль отримують передплату на наш журнал, програма круглих столів із актуальних проблем сфери медіа з ресторанами мережі ”Наша карта”, соціально-культурні акції, серед яких фотоконкурс ”Вся правда про медіа”, семінари в регіонах України, зростання нашої міжнародної активності – від інтерв’ю з Борисом Березовським до міжнародних круглих столів із медіаекспертами країн СНД», - каже шеф-редактор проекту «Телекритика» Наталія Лигачова. Вона відзначає, що Костянтин залучив до роботи у «ТК» чимало яскравих фахівців, які оновили та посилили команду проекту.

«Роки роботи у проекті Наталії Лигачової були періодом професійного зростання і для мене, і для ”Телекритики”, - каже Костянтин Дорошенко. – Ми змогли реалізувати свіжі для українського медіаринку проекти у взаємодії з новими партнерами, не лише вийти на добрі рекламні та маркетиноові показники, але й зберегти їх у період кризи. Це тим більш цікаво, що ”ТК”була й залишається проектом соціально орієнтованим, а не комерційним». Він планує продовжувати співпрацю з «ТК», зокрема куруватиме виставку керівника фотослужби проекту Валерія Милосердова «Рік останній – рік перший», яка відкриється у Російському центрі науки і культури в Києві у березні 2009 року.

Источник: Телекритика

1347

blog comments powered by Disqus

Гаджеты


Последние Популярные Коментируют

Темы форума