Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:В ефірі «UA: Кропивницького» запустили майстер-класи для дошкільнят і підготовку до ЗНО

23 марта 2020
Із 23 березня в ефірі регіонального каналу «UA: Кропивницький» у ранковому шоу «Ранкова кава» показують майстер-класи для дошкільнят і учнів молодших класів, а в програмі «РадіоДень» запустили лекції до ЗНО. Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

Подписывайтесь на каналы и сообщества портала PROTV.UA :

Телеграм-канал - https://t.me/protv_ua

Youtube-канал - https://tinyurl.com/y5nf4ymr

Группа в Фейсбук - https://tinyurl.com/y6dnunnb

Александр Глущенко: Спутниковое ТВ – как хобби - https://goo.gl/xy1NTJ

Более подробно обсуждаем прием и телеканалы на форуме ПроТВ - https://goo.gl/tcXoBx

За словами продюсерки «UA: Кропивницький» Олени Кваші з 23 березня до 3 квітня на каналі виходитимуть дистанційні зустрічі юних глядачів із їхніми вчителями.

«У ранковому шоу ми зосередилися на дошкільнятах і молодшій школі. Майстер-класи, цікаві досліди, пересаджування квітів — усе це з в нас», – сказала вона.

Майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва презентують учителі Центру дитячої та юнацької творчості Кропивницького Олена ПойдаАльона ПалійВікторія Горденко й Валентина Осталикова. Урок-казку, яка допоможе розвинути логічне мислення й дрібну моторику, запропонують учителі НВО №25 Людмила ЖуравльоваТетяна МельникВалентина Оніщенко та Наталія Даниленко. Інклюзивні уроки з природознавства проведуть учителі НВО №20 Ольга СтукаленкоЯніна Фіалковська й Катерина Тоток. Інтерактивні уроки, у яких поєднані математика й образотворче мистецтво, та урок із природознавства про догляд і пересаджування кімнатних рослин підготували вчителі НВО № 34 Оксана Можна й Тетяна Будяк.

«Для старшої групи школярів у пріоритеті — підготовка до ЗНО. Для цього ми залучили майданчик телерадіопрограми «Радіодень».У цю програму прийдуть учителі з темами, які є на ЗНО. Перевага нашого майданчика — можливість телефонувати й ставити запитання», — сказала продюсерка.

Зателефонувати до студії можна за номером (0522) 24-09-55. Уроки доступні на ютуб-каналі UA: Кропивницький. 

Як повідомила пресслужба Суспільного, «UA: Перший» і «UA: Культура» на цьому тижні планують транслювати богослужіння різних конфесій, а також хочуть запустити навчальний проєкт.

Источник: stv.detector.media

7151

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума