Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:В Южной Корее скорость загрузки данных в сетях 5G достигла 691 Мбит/сек

14 января 2021

Від покрівлі контрабандистів до губернатора

або скільки коштує Закарпаття?

 

Герой публікації колишній полковник СБУ, нині губернатор Закарпатської області Микита Віктор Федорович.

Як добачається з матеріалів його особистої справи, народився 1979 року у селі Ільниця Іршавський (сьогодні Мукачівський) район. 1998 року з успіхом закінчив лісотехнічний технікум. У 2002 майже відмінно академію внутрішніх справ у Київі. Після цього потрапив  у поле зору УСБУ в Закарпатській області. Зрозуміло, що це не безкоштовно…

Проходив службу на різних посадах. Але більш за все служив у підрозділі по боротьбі з корупцією «К». Так як з перших днів чітко засвоїв таблицю поділу, очолив сектор контрабанди та незабаром створив групу по підтримці   контрабандистів. Без сумніву може пишатися тим, що приймав участь у будівництві підземного «метро» в Шенген під Україно-Словацьким кордоном. Кожен день до Шенгену курсував мініелектропоїзд з вагончиками, який перевозив сигарети, наркотики, антикваріат. Коротше, усе те, що у контрабандистів мало ціну. Після декількох років роботи підземний канал був викритий Англійськими спец.службами. Загальну суму заподіяної шкоди Євросоюз оцінив у 50 мільйонів Євро. Скромно! В Закарпатській обласній прокуратурі у свою бутність нарахували 2 млрд євро. Неофіційно, що підтверджувалось тільки оперативними джерелами, всі 8 млрд. Гроші, зрозуміло, відходили господарю на Київ.

Після викриття контрабандних схем підрозділ «К» розформували. А Микиту відправили до СБУ Донецької області.

Після зміни влади його куратори з контрабанди повернули його до Закарпаття і у 2015 році призначили заступником  начальника управління по лінії «К». Він очолив групу сприяння контрабандистам. Відповідав за збір данини з Закарпатських митниць. Погоджував свої дії з куратором з центру, керівником відділу «К» Сергієм Коваленком. Останній призначен у групу так званого головного офісу контрабандистів Олександра Грановського (народний депутат від П.Порошенка й близька йому людина). Сам Грановський призначив свого племінника Сияра Коршутова координатором правоохоронних органів по контрабанді в Україні, та й працював за адресою вул.. Гончара, 35. Цікаво, що це офіс сина генпрокурора Пшонки і там також очолювали контрабанду при Януковичу.

Просто нові, нічого не змінюючи, навіть адресу, продовжили очолювати контрабанду. Є інформація, що в цей офіс  приїздив й Микита. На місцевому рівні останній координував свою роботу з головним контрабандистом Закарпаття Валерієм Пересоляком і народними депутатами Василем Петьовком та Валерієм Лунченком. З ними також Павло Балога ( брат Віктора Балоги).

В основному всі останні роки курирував сигаретний бізнес на захід. Все йшло добре, але Микита разом з місцевими контрабандистами почав обманювати контрабандний центр. Останньою краплею стала інформація про затримання бурштину по одній тонні на двох переходах у Чопі та Лужанці. Центр про це не знав і, як з’ясувалось, що організував перекидку бурштину Микита зі своїми підлеглими.

За свої заслуги і потрібну суму компенсації його не покарали, а відправили на таку ж саму посаду у Запоріжжя, а його підлеглих розкидали по всій Україні.

При приході нової влади старі зв’язки дали можливість перевестись у Центральний апарат начальником управління «К». Існує інформація, що у передбуванні головою Мукачевської райадміністрації Сергія Гайдая, він, Микита, задружився з ним та й допомагав його одеським друзям перекидати контрабанду. Сам Гайдай з дитинства є близьким другом Єрмака (зростали в одному домі і навіть одному під’їзді). Всі рахують, що саме він допоміг йому стати губернатором. Є й інша інформація, що його просунув король контрабанди західних митниць Ілля Павлюк. Він був головним на західній митниці й за часів П.Порошенка, входив до групи Грановського,  потім відповідав та фінансував у західних областях останні вибори, та має відношення до центральної влади. Сьогодні він також головний на митницях і вирішує потоки контрабанди.

Свої «зароблені гроші» Микита вкладає у фірму з вантажних перевезень. У власності дружини десятки фур класа Івеко, Мерседес тощо.

Засвітився у останніх скандалах. Як стверджує оточення Микити, йому належить ідея арешту В.Пересоляка у березні цього. Розведення на гроші та нічого зайвого. Відзначили журналісти і його причетність до розкрадання гуманітарки.

Зараз він стурбований питанням як найдорожче запродати область у зв’язку з майбутнім розпадом України. Кажуть про його конфіденційні зустрічі з галицькими елітами. Зустрічався також з угорцями.

Переговори були змістовними…

Далі слід

Сергій Полянський

м. Мукачеве

 

Источник: Медиасат

6531

blog comments powered by Disqus

Мобильная связь


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

28 ноября 2022 Laminas 270 offset (2710x3015)