Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



13 січня "Інтер" покаже новий фільм Оксани Байрак

04 января 2012
13 січня "Інтер" покаже новий фільм Оксани Байрак

Канал "Інтер" придбав чотирисерійний фільм виробництва компанії Film.ua "Моє нове життя".

За жанром, "Моє нове життя" - це мелодрама, сценарист та режисер - Оксана Байрак, оператор - Олексій Цвелодуб, продюсер - Віктор Мірський. Головні ролі зіграли: Лариса Шахворостова, Андрій Біланом, Дмитро Міллер, Регіна Мянник, Любава Грешнова, Ігор Швидченко, Марія Валешна, Володимир Горянський.

Прем'єра картини відбудеться 13 січня о 18:10 та о 20:30, до і після програми "Подробиці" транслюватимуть всі чотири серії картини.

"Світ 40-річної Слави руйнується буквально в одну мить: чоловік іде до молодої коханки, дочка звинувачує її в тому, що Слава зруйнувала її життя, а краща подруга сама зізнається в зраді. Останні 15 років Слава не займалася нічим, крім створення затишку в домі і житті своїх близьких, свято вірячи, що вони це оцінять, але виявляється, що найближчі люди не бачать у Славі нічого, гідного поваги. Слава приходить у відчай, але раптово в її житті з'являється чоловік, який зможе допомогти Славі почати абсолютно нове своє життя, подарує щиру любов і стане найріднішою людиною на землі", - йдеться в анотації до фільму.

Источник: ТелеПростір

1025

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

07 декабря 2025 16APSK на ресиверах с Е2
26 октября 2025 38,2'e-Paksat MMI