Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



Хто стане ведучим шоу «Самозванці» на ICTV?

23 августа 2011
Ти думаєш, що розумієшся на людях? Умієш відрізнити брехню від правди? Думаєш, що тебе ніхто не може здивувати? Отже, ти ще не знайомий із «Самозванцями»!

Нове шоу ICTV припаде до смаку шанувальникам психологічних ігор та детективного агентства «на дивані». Вся сім'я може бути повноцінним учасником гри, робити свої ставки і припущення, намагаючись визначити самозванців швидше, ніж це зроблять екранні експерти.

Хто стане ведучим проекту — до цього часу тримається в таємниці. Його ім'я буде озвучено прямо в ефірі першого випуску програми! Хто це буде — дізнайтеся 3 вересня о 22:35!

У новому проекті зірки шоу-бізнесу та телебаченнявізьмуться за пошуки правди. У кожному раунді перед ними постануть троє учасників, один з яких — людина з надзвичайною життєвою історією, неповторним захопленням або неймовірною професією, а також два самозванця, які видають себе за головного героя. Чим краще брешуть самозванці, тим більше шансів у команди учасників отримати грошовий приз!

Селебрітіз належить з'ясувати, хто говорить правду, а хто вішає локшину на вуха. У кожного зі знаменитостей є рівно одна хвилина для того, аби поставити учасникам свої запитання. Самозванцям дозволяється брехати, але з головного героя творці шоу візьмуть обіцянку «Говорити правду і нічого, крім правди»! Після опитування зіркові експерти мають вирішити, хто ж з трьох учасників розповів справжню історію.

Експерти візьмуть участь у трьох раундах, а у фінальному, четвертому раунді, поміняються місцями з кращими серед самозванців. Чи чули ви, як зірки про себе вигадують неймовірні історії й божевільні небилиці? Якщо ні — дивіться ICTV!

Оригінальний американський формат «To Tell the Truth» гідний книги рекордів Гіннеса. Було знято 25 сезонів — це абсолютний рекорд не лише для Сполучених Штатів, але і всього телевізійного світу! Тепер легендарне шоу буде реалізовано й в Україні!

alt

За час трансляції в США, проект відвідали чимало людей з дивними історіями життя. Так, у програмі брав участь Френк Ебегнейл, чия історія лягла в основу кінофільму «Спіймай мене, якщо зможеш»; Стен Лі, людина, вигадавша «Людину-Павука» та «Людей-Ікс»; актор Девід Проуз, який ховався під маскою Дарта Вейдера у перших фільмах саги «Зоряні війни».

Серед українських учасників теж зустрічаються неймовірні й дивні історії життя. У шоу візьмуть участь — священнослужитель, який викладає айкідо, чемпіонка з сауна-спорту, косметолог з минулим патологоанатома, гравці в казино і навіть ловелас...

Кілька тисяч українців вирішили спробувати свої сили у шоу і прийшли на кастинг. Серед людей, які бажають поділитися неймовірними історіями свого життя, виявилося більше чоловіків. Найстаршим учасником кастингу став 82-річний полярник, а найменшому вундеркіндові не було ще й десяти.

alt

Серед експертів відзначилися Кузьма Скрябін, Анна Свірідова, Анатолій Барбакару, Сергій Бєлоголовцев, Евеліна Бледанс та багато інших зірок!

Так хто ж стане ведучим шоу «Самозванці»? Музикант і ведучий програми «3 тайм» Олександр «Фоззі» Сидоренко? Шоумен Дмитро Перепьолкін, знайомий глядачам каналу за проектами «Море по коліно» та «Чудо-люди»? Телеведучий і сценарист Антон Лірник? А може відомий нам Вадим Галигін? Подейкують, що на знімальному майданчику був помічений і Гена Попенко. А може ведучим буде Андрій Молочний? Втім, кожен з них стверджує, що шоу вестиме саме він. Хто з них говорить правду — побачимо в ефірі ICTV 3 вересня о 22:35!

Источник: ictv

661

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

17 декабря 2025 38,2'e-Paksat MMI
07 декабря 2025 16APSK на ресиверах с Е2