Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



Лишень три канали показали падіння вінка на Януковича

18 мая 2010

Відеозапис падіння вінка на президента України Віктора Януковича біля могили Невідомого солдата 17 травня показали Новий канал («Репортер» о 19.00), ТРК «Україна» («Шустер live», 19.30) і 5 канал («Час новин»), повідомляє Телекритика.

На інших каналах були продемонстровані або фотографії (СТБ, «1+1»), або відредаговане відео без конфузу (ICTV, «Інтер»).

Як повідомив на початку «Шустер live» ведучий Мустафа Найєм, редакція їхнього ток-шоу надіслала відеозапис, який їй вдалося отримати на одному з каналів, до всіх, однак тільки Новий канал показав повне відео. Також Найєм розповів глядачам про те, що Адміністрація президента заборонила поширювати це відео та вилучала його з каналів.

Гість ток-шоу, народний депутат (Партія регіонів) Олена Бондаренко на це відповіла, що відео «дійсно кумедне» і говорити про цензуру не доводиться, підтвердженням чого є продемонстроване у студії відео.

Бондаренко також висловила впевненість, що після демонстрації падіння вінка на Віктора Януковича нікого не звільнять, як після показу сюжету «пропало всьо!» з Юлією Тимошенко. Тоді, нагадаємо, керівництво змусило звільнитися шеф-редактора «Репортера» Нового каналу Володимира Павлюка.

«Ми можемо говорити, що хтось щось відібрав тільки після заяв телеканалів», - наголосила Бондаренко, посилаючись на те, що жоден канал про таке не заявляв.

Источник: IMI

2194

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

17 декабря 2025 38,2'e-Paksat MMI
07 декабря 2025 16APSK на ресиверах с Е2