Олексій Литвинов про підсумки проекту “Танцюють всі 2″
Все було професійно. Учасники-вище похвал. Не з усіма рішеннями суддів глядачі погоджувалися. Адже глядачі вважають себе фанатичним любителями хорошого танцю і вважають, що в усьому розбираються. Але ж глядачів – багато, а судді – на те вони і судді. Суддям хочеться побажати ще більшої об’єктивності і повного витіснення кулуарних домовленостей при прийнятті рішень. Всі члени жюрі є професіоналами і розвиненими, доброзичливими людьми, Влад Яма дуже своєрідний, дуже цікавий і зовні, і внутрішньо, професіонал, особистість, Франциско взагалі став загальним улюбленцем, незвичайний, емоційний, непередбачуваний, симпатичний, а вже Таня Денисова нас всіх просто вразила: дивовижно яскрава і зовні і внутрішньо, доброзичлива і одночасно вимоглива, а про те, що вона прекрасно танцює і володіє приголомшливим умінням ставити танці – ми чули, а тепер переконалися в цьому.
Судді цей проект прикрасили. Оператори, сценаристи, режисери, працівники сцени, редактори … Всі спрацювали на п’ять! А ведучі. Також такі чарівні, музичні та танцюють … Команда “Танцюють всі 2″ – просто супер! Учасників глядачі полюбили. Кожного по-своєму.
Переможцем стала дійсно краща на цей момент, переможцем стала жінка, переможцем стала прекрасна танцівниця з неукраїнським і навіть не російським прізвищем.
Завжди є перший. Завжди хтось першим перетинає фінішну стрічку. Інша справа – що штовхає людину перетнути першим фінішну стрічку?
У світі, в якому ми живемо, не буває нічого однакового. Все і всі різні. Значить – завжди є перший.
Якщо поруч з першим є трохи слабший, а поруч із другим є теж трохи слабший – це не означає, що у когось щось забрали і група лідерів повинна отримати, поділені на всіх, перші місця. Я пам’ятаю комуністичні часи, коли на фестивалі було 6 перших, 7 других, 5 третіх, а всі інші дипломанти різних ступенів. Люди мірялися під одну мірку і були сірими й убогими. Сьогодні, слава Богу, цього немає. Думаю – ніколи не буде. Людина, що любить себе, що думає про себе – завжди досягне своєї мети. В учасників в цьому проекті з’явилася можливість подумати про себе. Ви були свідками того, як вони використали цю можливість. На всі 100. Цінність нашого проекту в тому, що люди можуть вчитися бути сильними і розуміти це. Усвідомити, нарешті, що Силу розуміють всі – і бідний, і багатий, і розумний і дурний.
Розбивка по парах на початковому етапі повинна відбуватися за жеребкуванням, а не за рішенням адміністрації проекту. Для згладжування некомпетентної, м’яко кажучи, в більшості думки глядацької маси (сам я теж відношуся до цієї категорії) пропоную віддати аудиторії один голос, рівний голосу кожного з суддів. Дивну картину ми спостерігаємо, коли судді коментують, а непідготовлена маса вирішує. Аж надто в специфічній області мистецтва, як хореографія, щоб в ній правили кухарки, не треба брати приклад з більшовиків. Моя особиста думка за результатами проекту – Наташа і Катерина були однаково сильними та професійними і в рівній мірі заслужили перемогу в проекті, з хлопців мені більше імпонує Сергій за свою індивідуальну манеру танцю, артистизм.
Так, ще одне доповнення, думаю, треба все-таки жорсткіше підходити до постановок в проекті, знову ж таки йде талановита робота по канві сюжету з ігноруванням заданого стилю на догоду глядачеві, адже вирішує він. Прочитав дещо в форумі, у черговий раз переконався у відсутності культури спілкування у нашої публіки. Давайте, хлопці, дотримуватися елементарного принципу: “Поважай іншого, якщо хочеш розраховувати на повагу до себе”.
Пари підбираються за принципами рівномірності. Не хочеться бачити маленького хлопчика і велику дівчинку і т.п.
А на рахунок голосування публіки – тут особливий фактор. Ми гідні того, чого маємо. Звичайно, вирішувати повинні професіонали. Але, це ж шоу. Глядацьке голосування – одна із складових елементів цього шоу. Немає мети – провести змагання і визначити переможця. Створити ШОУ, у якому буде й інтрига, і краса, і радість, і переживання – ось одна з головних цілей.
Мене звати Галина. Я танцюю вже 10 років. На даний момент є 6-ти разовою чемпіонкою України і 2х разовою чемпіонкою кубка Світу. Всі документи, що підтверджують це можу надати. Танцюю Диско, хіп-хоп, техно, попінг, крамп і ще багато стилів) Ви мене бачили і знаєте, я була на Балі-балів “Junior”, з Харкова. Тоді я ще виграла сукню від Юнони. Дуже хочу потрапити на ваш проект. Але є невеликі проблеми. Відбір в Харкові буде 16-17 січня, а мені 18 років лише 18 лютого 2010года. Тим відбором в Харкові і моїм повноліттям всього лише місяць, а до моменту коли треба буде їхати мені вже буде 18 років. Мої батьки мене підтримують, можуть дати письмову згоду – поки мені не виповнитися 18 років. Мені дуже хочеться потрапити на цей проект, чи можу я приймати участь у відборі?
Найголовніше те, що Вам має виповнитися 18 років до середини квітня, коли розпочнуться кастинги. У предкастінге, в Харкові Ви можете сміливо брати участь. Все за правилами.
А й справді, чому судді не пояснюють глядачам за що вони вважають того чи іншого танцюриста кращим (я про Вікторію, тому що в ній дуже багато спірних моментів)? Мені, наприклад, як глядачеві і людині, яка захоплюється танцями, було б дуже цікаво знати про ті чи інші технічні моменти, про те, що є здібності до танців, а що – дані, що є харизма, а що є просто гарне виконання і т.д. До речі, у шоу Слави Фролової можна було б як раз приділити цьому увагу. Не думаю, що плітки дуже доречні в даному проекті.
Вікторія – дуже яскравий персонаж. Харизма – слово, яке ми, хореографи, застосовуємо в сенсі оволодіння увагою глядача, підпорядкування спостерігачів своїй дії.
Насправді, «Харизма» – від грецького charisma – милість. Високий авторитет, заснований на вмінні підкоряти інших своїй волі.
Здібності Вікторії до навчання танцю вражаючі. Вона може вивчити фігуру за дуже короткий проміжок часу. Але головне – станцювати досить близько до оригіналу. Високе зростання, м’яке м’ясо (Є такий професійний термін. Це – здатность м’язів легко розтягуватися), притягання уваги глядачів (Харизма), яскрава подача, здатність до драматургії, терпіння, незвичайна працездатність – ось неповний перелік її достоїнств.
Олексій, скажіть, а чому б не зробити на проекті не одне призове місце, а хоча б 2 і плюс місце за глядацькі симпатії, наприклад? Адже гідних хлопців багато, особливо в останній 4-ці так точно. Я розумію, що не Ви вирішуєте подібні питання, але хотілося б знати Вашу думку.
Три перших, п’ять других, шість третій, а всі інші – дипломати 1-й і 2-го ступеня. Я пам’ятаю фестивалі при комунізмі. Тоді було саме так. Всі задоволені.
У цьому проекті є певні умови. Думаю, що багато хто хотів би їх поміняти. Але, це не можливо. Власники ідеї уважно стежать за тим, щоб вони (умови) не порушувалися.
Источник: Телепрограмма
blog comments powered by Disqus