"Сільська комедія" - щирість людських почуттів на К1!
З 18 липня загальнонаціональний канал К1 розпочне показ серіалу "Сільська комедія".
Щирість, простота, душевність... Як цього не дістає сучасному мегаполісу! Тому К1 пропонує відвідати затишне селище Пишкіно та зануритися у неймовірні події, які відбулися з його мешканцями - простими та такими зрозумілими нам пишкінцями!
Цікаві факти:
- Режисером серіалу "Сільська комедія" став Олексій Кірющенко, відомий своїми роботами "Моя прекрасна няня", "Хто в домі хазяїн" та "Чонкін".
- Майданчиком для зйомки багатосерійної пасторалі "Сільська комедія" стали місця, де жив та творив Сергій Єсенін - два рязанських села Федякіно та Константіново, які перетворилися на селище Пишкіно.
- За сюжетом, будівлю культурного центру селища Пишкіно (у кадрі ми бачимо музей-маєток поміщиці Кашиної) купує олігарх Бовт, і Костя - герой Башарова - наймається до нього у ремонтники. Музей знімають тільки ззовні, а інтер'єри спорудили у спеціальному павільйоні, щоб випадково незмінні атрибути ремонту - фарба, вапно, цемент - не пошкодили приміщення культурного центру.
- Головна героїня - сільська жінка Галина, кров з молоком, чорт у спідниці. У продюсерів були сумніви з приводу того, чи брати на цю роль Марію Голубкіну. Адже після розлучення з Миколою Фоменком актриса дуже сильно схудла, і її зовнішність зовсім не відповідала ролі здорової сільської красуні. Та в результаті Голубкіна ідеально вписалася у роль.
Цитати:
Олексій Кірющенко, режисер-постановник:
Одного разу для масових сцен ледь набрали чоловік двадцять, - село, на жаль, п'є, і тверезих мужиків для масовки після 11:00 знайти важко. Втім, я після прогламуреної Москви аж ніяк не почуваюся у Федякіні чужим. У дитинстві батьки затягували мене на всі канікули до української бабусі, а село, де вона жила, було всім селам село, справжнє таке. Тому зараз переді мною легко відкриваються двері місцевих будинків. Акторам, щоправда, спочатку довелося нелегко, та потім усі звиклися.
Марат Башаров, актор:
Зіграти щось нове в образі першого хлопця на селі після такої кінокласики, як "Живе такий хлопець" чи "Любов і голуби", важко. Але намагаюсь, хоч мій персонаж ближчий до диваків Василя Шукшина. Його любить все село, оскільки він живе за принципом: все для всіх. Тільки не у своєму домі: не доходять у Кості руки ані до починки старого бабусиного будинку, який вже розвалюється, ані до ремонту подарованої на весілля "Газелі", яка не їздить. І тут, на стику лірики та комедії, дуже важлива серйозність у найпарадоксальніших ситуаціях.
Андрій Носков, актор:
На природі й сценарій інакше сприймається. І робота, скажімо, має свої особливості. Отут нам у кадрі потрібен був півень. А він вийшов з кадру та побіг собі до села! Шукали його хвилин сорок!
Раніше був такий стереотип, що невідокремлювані атрибути олігарха - це золотий ланцюг та малиновий піджак, але мені здається, що це вельми освічені та розумні люди. Так, гроші дають свободу, але гляньте на мого героя - він вільний, тому що у нього є гроші, і невільний з тої ж самої причини.
Марія Голубкіна, актриса:
Зйомки вигаданого села проходили у єсенінських місцях Рязанської області. Я там прекрасно облаштувалася, навіть купила чотирьохмісячну кізочку Маню, щоб дресирувати. Навчила її ходити на задніх ногах. Коли зйомки закінчилися, власники забрали Маню назад до себе. А у мене залишились чудові фотографії - спогади про приємну літню кінопригоду.
Дивіться серіал у вихідні. Перша та друга серії у суботу, 18 липня, о 19:00.
Источник: К1
blog comments powered by Disqus