Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Віктор Медведчук візьме участь у шоу «Україна має талант!»

01 апреля 2009
Колишній лідер Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) Віктор Медведчук пройшов кастинг і братиме участь у шоу «Україна має талант!» телеканалу СТБ. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердила ведуча програми Оксана Марченко.

За словами ведучої, політик не попереджав її про свій намір узяти участь у конкурсі, і, вирішивши зробити дружині (нагадаємо, Віктор Медведчук - чоловік Оксани Марченко) сюрприз, несподівано з'явився на харківському кастингу. «Не було жодного "адмінресурсу", - запевнила ТК Оксана Марченко. - Я завжди знала, що Віктор уміє імітувати духові музичні інструменти, випускаючи повітря з-за щоки. Щиро кажучи, свого часу він саме цим мене підкорив. Але не думала, що він досягнув у цьому такої вправності! Він вразив і мене, і всіх членів журі».

На запитання про те, як вона оцінює шанси Віктора Володимировича на перемогу, Оксана Марченко прямо не відповіла, проте зазначила, що Медведчук, «як добре відомо всім телеглядачам, завжди демонстрував цілеспрямованість та залізну волю до перемоги». «Віктор серйозно тренується, - розповіла ведуча. - З 1-го квітня взяв відпустку, щоб присвятити весь свій час підготовці до участі в шоу».

Як уже повідомляла «Телекритика», формат програми «Україна має талант!» придбаний у компанії FremantleMedia. В оригіналі програма називається America's got talents і виходить з 2006 року на каналах американської телемережі NBC. Проект стартує 3 квітня о 20.00, в ефір вийде 13 90-хвилинних епізодів, 6 кастингів та 7 прямих ефірів.

Источник: Телекритика

3910

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

27 сентября 2023 DVB-карты TBS