Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:На «1+1» прем'єра турецького серіалу «Заборонене кохання»

27 августа 2015
7 вересня на каналі «1+1» – прем'єра найпопулярнішого турецького серіалу «Заборонене кохання». Про це повідомляє прес-служба каналу.
 
Серіал у Туреччині побив усі рекорди телеперегляду й був визнаний найякіснішим серіалом останніх років. Головну роль у стрічці виконала популярна турецька актриса Берен Саат, відома українським телеглядачам за роллю в серіалі «У чому вина Фатмагюль». Також у стрічці задіяні не менш відомі глядачам «1+1» Хазал Кайя («Сила кохання Феріхи»), Нур Феттахоглу і Небахат Чекре («Величне століття. Роксолана»).
 
Серіал «Заборонене кохання» взяв за основу роман письменника Халіда Зія Усаквігіла 1899 року, але дія в картині відбувається в сучасній Туреччині. У центрі сюжету – молода красуня Біхтер (Берен Саат), яка, щоб позлити свою матір (Небахат Чекре), виходить заміж за багатого й успішного Аднана (Сельчук Ентем), вдівця з двома дітьми, який годиться їй у батьки. Спочатку сімейне життя пари складається вдало, але поступово все починає руйнуватися. Причина тому - Бехлюль (Киванч Татлитуг) - племінник Аднана, який живе на утриманні дядька в їхньому будинку. Бехлюль – бабій і гульвіса, в нього закохана дочка Аднана Ніхаль (Хазал Кайя). І от між Бехлюлем і Біхтер спалахує заборонене кохання. Але чи готовий Бехлюль відмовитися від усього і боротися за свою любов?...
- Серіал «Заборонене кохання» став доленосним у моїй акторській кар'єрі: саме завдяки йому я стала знаменитою. А образ Біхтер зайняв важливе місце в моєму житті, тому що завдяки своїй героїні я зрозуміла багато чого про те, що значить бути справжньою жінкою, перейняла в неї якісь звички, манери, стала сама більш ніжною та м'якою, - каже виконавиця головної ролі актриса Берен Саат.
За роль Біхтер у серіалі «Заборонене кохання» Берен Саат удостоєна однієї з найпрестижніших нагород Туреччини - «Золотого метелика».
Серіал «Заборонене кохання» з понеділка по п'ятницю о 17:10.

Источник: www.mediabusiness.com.ua

3742

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума