Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:На ICTV стартували зйомки скетч-шоу «На трьох» від «Дизель Студіо»

27 августа 2015
ICTV та «Дизель Студіо» почали зйомки 24-серійного скетч-шоу «На трьох». Про це повідомляє прес-служба каналу.
 
Знімаються в новому проекті всі актори проекту «Дизель-шоу» – Єгор Крутоголов, Марина Поплавська. Олександр Бережок, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Євген Сморигін та Олег Іваниця.
  
 – Наші герої дуже впізнавані – це ваші друзі, сусіди, лікар із поліклініки, туристи, даішники і міліціонери. Офісному планктону теж дістанеться порція гумору. Кожен скетч – це дуже смішна історія з життя. Намагаємося робити все дуже реалістично, – говорить фронтмен «Дизель-шоу» Єгор Крутоголов. – Пробні скетчі, викладені в мережу, викликали не тільки інтерес глядачів (переглядів понад мільйон), але і масу питань – «Що це за фільм? Де його завантажити?». Радує така реакція. Чудово, що підібралася хороша команда. На знімальному майданчику сміємося постійно. Упевнений, глядачі біля екранів теж від душі повеселяться.
 
Над проектом працюють два режисери – Євгенія Євтушенко і Олександр Тименко. Технічною частиною зйомок займається Сергій Кравець.
Над написанням скетч-шоу «На трьох» працювала команда авторів «Дизель Студіо», які мають досвід роботи у кращих гумористичних проектах українського телебачення.

Источник: www.mediabusiness.com.ua

1545

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

Вчера в 23:59 Andrew 1.2m
Вчера в 08:56 Mabo 140 см