Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:НЛО TV разом із грузинським каналом GDS знімає другий сезон серіалу «Парадокс»

25 сентября 2015

Телеканал НЛО TV, що входить до складу медіахолдингу «Медіа Група Україна», у співпраці з грузинським телеканалом GDS приступив до зйомок другого сезону постапокаліптичного серіалу «Парадокс». Про це повідомляє прес-служба каналу.

НЛО TV - перший український телеканал, який знімає фантастичний серіал спільно з грузинським телеканалом, наголосили в прес-службі.

Зйомки проходять у Грузії, серіал фільмують грузинські режисери Леван Бахія та Зура Ментешашвілі. «Ми зі свого боку узгоджуємо всі етапи виробництва (сценарії, кастинг акторів, знімальний процес, постпродакшн тощо)», - повідомили «Телекритиці» на каналі.

Головні ролі виконують українські та грузинські актори: Анастасія Шеремет, Олексій Комаровський, Гіоргі Масхарашвілі, Раті Цітеладзе, Ія Сухіташвілі.

За сюжетом знімальна група з України приїжджає до Грузії, щоб зробити матеріал про життя у високогірних селах. Але разом з грузинськими пейзажами на них очікує місце, що опинилося в карантині. Перебуваючи в інформаційній ізоляції, знімальна група стикається з несподіваною ситуацією: після вірусу, що поширився в Грузії, країну стали заповнювати вампіри. Українцям доведеться вижити в умовах грузинського постапокаліпсісу, знайти не інфікованих людей, розробити вакцину, щоб врятуватися, а також зіткнутися з вампірами, здатними мислити.

У Грузії серіал виходитиме грузинською мовою, в Україні - українською.

Нагадаємо, «Парадокс» - перший грузинський містично-фантастичний серіал, знятий у 2013 році. Телеканал НЛО TV придбав права на показ першого сезону серіалу і транслював його восени 2014 року. Тоді ж розпочалися переговори про зйомки другого сезону.

Источник: журнал MEDIASAT : цифровое ТВ, радиовещание и телекоммуникации

1457

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума