Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Новий канал знімає серіаліті про завойовників Києва за німецьким форматом

27 августа 2015
Новий канал знімає проект «Київ вдень і вночі» знімають за форматом відомого німецького серіаліті «Berlin – Tag & Nacht». Проект під керівництвом Ксенії Бугримової в 48 серіях розповість, як українська молодь підкорює столицю.  Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

До старту знімального процесу готувалися більше півроку. Головних героїв шукали по багатьом містам України. На кастингах побувало більше 7 тисяч бажаючих.
Над створенням проекту працює Творче об’єднання під керівництвом Ксенії Бугримової. У стрічці покажуть життя компанії молодих людей, які приїхали з різних куточків України, щоб завоювати столицю і знайти себе в місті великих можливостей.
– З усіх світових столиць Київ найбільш домашній. Він поєднує в собі величезну кількість красивих і затишних місць, приголомшливу природу. І водночас це мегаполіс величезних можливостей для реалізації себе. Ми хочемо закохати в Київ наших героїв і глядачів. Показати, що саме тут можна бути щасливим. Але для цього потрібно пройти через велику кількість труднощів і неприємностей. Бути поміркованим кожну хвилину і брати на себе відповідальність за своє життя. Наші головні герої саме такі – сміливі, цікаві, щирі. У кожного своя мета: побудувати кар’єру, закохатися, вийти заміж, схуднути, стати незалежним від батьків. Їх об’єднує життя під одним дахом, дружба, а часом і кохання, – розповідає керівник Творчого об’єднання Ксенія Бугримова.
«Київ вдень і вночі» знімають за форматом відомого німецького серіаліті «Berlin – Tag & Nacht».  Він в ефірі вже 4 сезону. На сторінці «Berlin – Tag&Nacht» у Facebook понад 3 мільйони дописувачів. Кожна нова серія, викладена авторами на YouTube, миттєво набирає десятки тисяч переглядів.
– Ми зберегли ідею формату «Berlin – Tag&Nacht». Але внесли зміни, які зроблять стрічку ближчою до української ментальності. Як не крути – Берлін зовсім інше місто. Українській молоді близькі якісь інші речі, у них інші пріоритети. Наші німецькі колеги-форматники говорили нам про те, що в контенті українського кіно переважно фільми про ідеальне життя ідеальних людей. Немає серіалу, який розповість про розмову за йогуртом. Але ж усе найважливіше в нашому житті відбувається саме в такі моменти. Нас кидають, коли ми п’ємо чай, ми закохуємося, зав’язуючи шнурки, розчаровуємося, стоячи в черзі за хлібом. Ми покажемо правду, справжнє життя. Все, що відбувається з кожним із нас тут і зараз, – говорить керівник проекту «Київ вдень і вночі» Наталія Пятигіна.
Основний майданчик для зйомок – квартира, де живуть головні герої. Особливість жанру серіаліті – в ньому немає постановочних кадрів, зйомок у студіях і павільйонах.
– Наш проект справді унікальний. Ми перші торкнулися теми звичайного життя простої молоді. Покажемо один із найщасливіших періодів у житті людини. Час, коли шукаєш себе, формуєш цінності, ставлення до життя. Але при цьому проходиш крізь безліч випробувань. Адже, приїжджаючи в чуже місто, ти постійно перебуваєш у дефіциті. Бракує всього – батьківської уваги, щирості друзів, кохання, грошей. І ти самостійно долаєш усі перешкоди й випробування. Особисто для мене цей проект – велике щастя. Він дає можливість мені згадати, як я сам, приїхавши до Києва з Криму, нікого не знаючи тут, якось освоювався і шукав себе. Коли ми створювали проект, вся команда ділилася своїми історіями і спогадами. У цьому й унікальність – все взято з життя, – запевняє головний режисер серіаліті Артем Кім.

Источник: www.mediabusiness.com.ua

2097

blog comments powered by Disqus

На телеэкране


Последние Популярные Коментируют

Темы форума