Перший Національний покаже документалку на основі архіву Кендзьора
26 серпня о 12:00 на Першому Національному - прем’єра документального фільму «Незалежність. Силовий варіант». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
У фільмі «Незалежність. Силовий варіант» показано хроніку силового протистояння різних сторін напередодні здобуття Україною незалежності.
Свого часу борці за незалежність нашої країни почали вибудовувати силовий варіант протистояння проти Державного комітету з надзвичайного стану (ДКНС, рос. – ГКЧП). Звичайно, озброєні формування створювалися таємно, адже відкриті дії в цьому напрямку стали би приводом введення військ у Київ та оголошення надзвичайного стану. У фільмі докладно розповідається про дії Народної ради, що створила власний центр опору ДКНС.
Фільм створено на основі архівного відео екс-депутата Ярослава Кендзьора.
Автор і ведучий – Марк Гресь.
Режисери – Сніжана Потапчук, Олександр Ковш.
А 23 серпня об 11:15 на Першому Національному відбулась прем’єра документального фільму «Символ Держави», присвяченого Дню Прапора України.
Источник: mediabusiness.com.ua
blog comments powered by Disqus


