Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



Настрій користувача у Facebook може впливати на його друзів – дослідження

23 июня 2014

Команда науковців із Університету Корнелла (Cornell Universit), Університету Каліфорнії, Сан-Франциско, а також із Facebook дослідили, як емоції, виражені у постах та статусах, можуть «поширюватися» на друзів користувача соціальної мережі. Про це пише mashable.com.

Дослідницька група випадково обрала 689003 із 1,3 мільярда користувачів Facebook та опрацювала їхню новинною стрічку. У частини людей була відчутна менша кількість позитивних новин, у частини – негативних.

Ті користувачі, які споживали менше позитивних новин, починали використовувати більше негативних слів, а ті, які читали більше позитивних – навпаки, зазначає один із авторів дослідження, професор Університету Корнелла Джеф Ганкок (Jeff Hancock).

Окрім ефекту «інфікування», дослідники помітили ефект відступу, коли люди демонстрували менше емоційних постів, намагалися писати менш експресивно.

«Спостереження та той факт, що люди були більш емоційно позитивні у відповідь на позитивні оновлення від своїх друзів, контрастує з теоріями, які кажуть, що споглядання позитивних повідомлень від друзів на Facebook може якось негативно на нас впливати», - розповідає Ганкок.

Попередні дослідження припускають, що «емоційні інфекції» можна застосувати до ситуацій з реального життя: тобто взаємодія з надзвичайно щасливою людиною робить вас щасливим. Однак дослідження Університету Корнелла вважають, що «ефект інфекції» спостерігається не лише у випадку взаємодії, але й через вираження емоцій.

Відповідно до політики використання даних Facebook, дослідники не бачили змісту постів, а лише підраховували кількість позитивних та негативних слів у понад 3 мільйонах дописів загальною кількістю в 122 мільйони слів. Згідно з даними дослідження, 4 мільйони слів були позитивними, а 1,8 мільйона – негативними.

Робота вчених була опублікована на сайті PNAS (Proceedings of the National Academy of Science).

 osvita.mediasapiens.ua

Источник: internetua.com

498

blog comments powered by Disqus

Интернет


Последние Популярные Коментируют

Темы форума