Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Украинские спутниковые каналы закодировали! Что делать?

03 ноября 2019

Від покрівлі контрабандистів до губернатора

або скільки коштує Закарпаття?

 

Герой публікації колишній полковник СБУ, нині губернатор Закарпатської області Микита Віктор Федорович.

Як добачається з матеріалів його особистої справи, народився 1979 року у селі Ільниця Іршавський (сьогодні Мукачівський) район. 1998 року з успіхом закінчив лісотехнічний технікум. У 2002 майже відмінно академію внутрішніх справ у Київі. Після цього потрапив  у поле зору УСБУ в Закарпатській області. Зрозуміло, що це не безкоштовно…

Проходив службу на різних посадах. Але більш за все служив у підрозділі по боротьбі з корупцією «К». Так як з перших днів чітко засвоїв таблицю поділу, очолив сектор контрабанди та незабаром створив групу по підтримці   контрабандистів. Без сумніву може пишатися тим, що приймав участь у будівництві підземного «метро» в Шенген під Україно-Словацьким кордоном. Кожен день до Шенгену курсував мініелектропоїзд з вагончиками, який перевозив сигарети, наркотики, антикваріат. Коротше, усе те, що у контрабандистів мало ціну. Після декількох років роботи підземний канал був викритий Англійськими спец.службами. Загальну суму заподіяної шкоди Євросоюз оцінив у 50 мільйонів Євро. Скромно! В Закарпатській обласній прокуратурі у свою бутність нарахували 2 млрд євро. Неофіційно, що підтверджувалось тільки оперативними джерелами, всі 8 млрд. Гроші, зрозуміло, відходили господарю на Київ.

Після викриття контрабандних схем підрозділ «К» розформували. А Микиту відправили до СБУ Донецької області.

Після зміни влади його куратори з контрабанди повернули його до Закарпаття і у 2015 році призначили заступником  начальника управління по лінії «К». Він очолив групу сприяння контрабандистам. Відповідав за збір данини з Закарпатських митниць. Погоджував свої дії з куратором з центру, керівником відділу «К» Сергієм Коваленком. Останній призначен у групу так званого головного офісу контрабандистів Олександра Грановського (народний депутат від П.Порошенка й близька йому людина). Сам Грановський призначив свого племінника Сияра Коршутова координатором правоохоронних органів по контрабанді в Україні, та й працював за адресою вул.. Гончара, 35. Цікаво, що це офіс сина генпрокурора Пшонки і там також очолювали контрабанду при Януковичу.

Просто нові, нічого не змінюючи, навіть адресу, продовжили очолювати контрабанду. Є інформація, що в цей офіс  приїздив й Микита. На місцевому рівні останній координував свою роботу з головним контрабандистом Закарпаття Валерієм Пересоляком і народними депутатами Василем Петьовком та Валерієм Лунченком. З ними також Павло Балога ( брат Віктора Балоги).

В основному всі останні роки курирував сигаретний бізнес на захід. Все йшло добре, але Микита разом з місцевими контрабандистами почав обманювати контрабандний центр. Останньою краплею стала інформація про затримання бурштину по одній тонні на двох переходах у Чопі та Лужанці. Центр про це не знав і, як з’ясувалось, що організував перекидку бурштину Микита зі своїми підлеглими.

За свої заслуги і потрібну суму компенсації його не покарали, а відправили на таку ж саму посаду у Запоріжжя, а його підлеглих розкидали по всій Україні.

При приході нової влади старі зв’язки дали можливість перевестись у Центральний апарат начальником управління «К». Існує інформація, що у передбуванні головою Мукачевської райадміністрації Сергія Гайдая, він, Микита, задружився з ним та й допомагав його одеським друзям перекидати контрабанду. Сам Гайдай з дитинства є близьким другом Єрмака (зростали в одному домі і навіть одному під’їзді). Всі рахують, що саме він допоміг йому стати губернатором. Є й інша інформація, що його просунув король контрабанди західних митниць Ілля Павлюк. Він був головним на західній митниці й за часів П.Порошенка, входив до групи Грановського,  потім відповідав та фінансував у західних областях останні вибори, та має відношення до центральної влади. Сьогодні він також головний на митницях і вирішує потоки контрабанди.

Свої «зароблені гроші» Микита вкладає у фірму з вантажних перевезень. У власності дружини десятки фур класа Івеко, Мерседес тощо.

Засвітився у останніх скандалах. Як стверджує оточення Микити, йому належить ідея арешту В.Пересоляка у березні цього. Розведення на гроші та нічого зайвого. Відзначили журналісти і його причетність до розкрадання гуманітарки.

Зараз він стурбований питанням як найдорожче запродати область у зв’язку з майбутнім розпадом України. Кажуть про його конфіденційні зустрічі з галицькими елітами. Зустрічався також з угорцями.

Переговори були змістовними…

Далі слід

Сергій Полянський

м. Мукачеве

 

Источник:

19315

blog comments powered by Disqus

Последние Популярные Коментируют

Темы форума

28 ноября 2022 Laminas 270 offset (2710x3015)