Зони цифрового телебачення будуть у 14 містах
Концерн РРТ найближчим часом має намір створити зони цифрового мовлення у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Луганську, Львові, Овручі, Сімферополі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Чернігові.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Державної адміністрації зв`язку, про це сказав перший заступник генерального директора Концерну РРТ Олег КОПІЙКА на саміті Міжнародного союзу електрозв`язку «Об`єднаємо простір СНД», який сьогодні завершується в Мінську.
«Впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення є питанням загальнодержавного значення. Його вирішення має здійснюватися при скоординованих зусиллях центральних органів виконавчої влади, вітчизняної науки й промисловості», - зазначив на міжнародному саміті О.КОПІЙКА.
Він підкреслив значущість телерадіомовлення як однієї з основних складових інформаційної безпеки, відзначивши стислість терміну перехідного періоду – до 2015 року, невідкладність виконання зобов`язань України як члена Міжнародного союзу електрозв`язку.
Нагадаємо, відповідно до міжнародних договорів, перехід країн Європи з аналога на цифру намічено на 2012 рік. Інші країни цей перехід вже здійснили або здійснюють - приміром, Фінляндія, Німеччина, Швейцарія, Австрія та США.
Зобов`язання України й більшості країн СНД – упровадити цифрове мовлення до 2015 року.
В Україні наземне цифрове мовлення в стандарті DVB-T (пакет із 10 телепрограм) почалося в тестовому режимі 1 квітня 2009 року в Києві, Житомирській, Київській та Одеській областях. У жовтні засобами Одеського обласного радіотелепередавального центру Концерну РРТ істотно розширено територію покриття сигналом цифрового ефірного телемовлення в Одеській області.
Як повідомляв УНІАН, в травні 2009 р. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила План заходів із введення цифрового телерадіомовлення в Україні, підготовлений Міністерством транспорту та зв`язку.
Довідка УНІАН. Урядову програму розвитку цифрового ТБ було затверджено постановою Кабінету міністрів України від 26 листопада 2008 року №1085 "Про затвердження Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення».
Даною програмою передбачено загальне фінансування на ці цілі в розмірі 4,3 млрд. грн., при цьому з Державного бюджету – всього 8,95 млн. грн., решта коштів – за рахунок інвестицій та інших джерел. Державним замовником-координатором програми визначено Міністерство транспорту та зв`язку, керівником програми – міністра транспорту та зв`язку.
Програмою передбачено до 2015 року впровадити в смугах частот 174-230 Мгц і 470-862 Мгц радіотехнології цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Державної адміністрації зв`язку, про це сказав перший заступник генерального директора Концерну РРТ Олег КОПІЙКА на саміті Міжнародного союзу електрозв`язку «Об`єднаємо простір СНД», який сьогодні завершується в Мінську.
«Впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення є питанням загальнодержавного значення. Його вирішення має здійснюватися при скоординованих зусиллях центральних органів виконавчої влади, вітчизняної науки й промисловості», - зазначив на міжнародному саміті О.КОПІЙКА.
Він підкреслив значущість телерадіомовлення як однієї з основних складових інформаційної безпеки, відзначивши стислість терміну перехідного періоду – до 2015 року, невідкладність виконання зобов`язань України як члена Міжнародного союзу електрозв`язку.
Нагадаємо, відповідно до міжнародних договорів, перехід країн Європи з аналога на цифру намічено на 2012 рік. Інші країни цей перехід вже здійснили або здійснюють - приміром, Фінляндія, Німеччина, Швейцарія, Австрія та США.
Зобов`язання України й більшості країн СНД – упровадити цифрове мовлення до 2015 року.
В Україні наземне цифрове мовлення в стандарті DVB-T (пакет із 10 телепрограм) почалося в тестовому режимі 1 квітня 2009 року в Києві, Житомирській, Київській та Одеській областях. У жовтні засобами Одеського обласного радіотелепередавального центру Концерну РРТ істотно розширено територію покриття сигналом цифрового ефірного телемовлення в Одеській області.
Як повідомляв УНІАН, в травні 2009 р. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила План заходів із введення цифрового телерадіомовлення в Україні, підготовлений Міністерством транспорту та зв`язку.
Довідка УНІАН. Урядову програму розвитку цифрового ТБ було затверджено постановою Кабінету міністрів України від 26 листопада 2008 року №1085 "Про затвердження Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення».
Даною програмою передбачено загальне фінансування на ці цілі в розмірі 4,3 млрд. грн., при цьому з Державного бюджету – всього 8,95 млн. грн., решта коштів – за рахунок інвестицій та інших джерел. Державним замовником-координатором програми визначено Міністерство транспорту та зв`язку, керівником програми – міністра транспорту та зв`язку.
Програмою передбачено до 2015 року впровадити в смугах частот 174-230 Мгц і 470-862 Мгц радіотехнології цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T.
Источник: www.unian.net
blog comments powered by Disqus
Эксклюзив ProTV
18:07
Феномен «Триолана»
Темы форума
22 июня 2026
Вижн ТВ. Новости - хорошие и плохие
16 июня 2026
Мультиплекс МХ-7 от Концерна РРТ (174-230 МГц)
14 июня 2026
Приём и обсуждение 40°E - Express AM7 в Ku band
05 июня 2026
Транспондерные новости 4.9°E - Astra 4A
04 июня 2026
Транспондерные новости 26°E - Badr 4/5/6 Es'hail-1,2
01 июня 2026
Цифровое телевидение по-украински
18 мая 2026
STARSAT SR-2000
15 мая 2026
38,2'e-Paksat MMI
15 мая 2026
4°W 10806 1 Auto
08 мая 2026
Спортивный ОТТ-сервис DAZN в Украине
05 мая 2026
Борьба с пиратством, правообладатели наступают
14 апреля 2026
Транспондерные новости 21.6°E - Eutelsat 21B
10 апреля 2026
Транспондерные новости 68.5°E - Intelsat 20/Intelsat 36
09 апреля 2026
Приём и обсуждение 3°W - ABS 3A в C band


