24 вересня Концерн РРТ може вимкнути сигнал НТКУ
23 вересня спливає термін дії угоди між Національною телекомпанією України та Концерном радіомовлення, радіозв'язку і телебачення на поширення сигналу НТКУ. Про це ТК повідомив перший віце-президент НТКУ Михайло Кобля.
На підписання нової угоди терміном дії до кінця 2009 року НТКУ потрібні 11,5 млн гривень, яких у компанії поки що немає. Відтак, 24 вересня КРРТ має право вимкнути сигнал.
Михайло Кобля називає цю ситуацію правовим колапсом. «Щоб заключити новий контракт ми повинні мати відповідне фінансування з держбюджету. Оскільки цього фінансування немає, ми не маємо права заключати контракт. А Концерн, відповідно, не має права надавати послуги без угоди», - пояснив перший віце-президент НТКУ.
За словами пана Коблі, зараз питання фінансування НТКУ вирішується «на рівні найвищих посадових осіб Кабінету Міністрів України».
Нагадаємо, що 2 жовтня 2008 року Концерн РРТ вимкнув передавачі по всій мережі УТ-1, на якій мовить Перший національний у зв'язку із закінченням терміну дії контракту. Протягом кількох годин сигнал було відновлено: державні підприємства пролонгували угоду, у якій записали, що НТКУ зобов'язується сплатити за послуги відразу після надходження бюджетних коштів. Тоді гендиректор КРРТ Анатолій Антоненко оцінив загальну суму боргів НТКУ перед Концерном у 27 млн гривень.
Зараз, за словами Михайла Коблі, у телекомпанії боргів перед Концерном немає.
На підписання нової угоди терміном дії до кінця 2009 року НТКУ потрібні 11,5 млн гривень, яких у компанії поки що немає. Відтак, 24 вересня КРРТ має право вимкнути сигнал.
Михайло Кобля називає цю ситуацію правовим колапсом. «Щоб заключити новий контракт ми повинні мати відповідне фінансування з держбюджету. Оскільки цього фінансування немає, ми не маємо права заключати контракт. А Концерн, відповідно, не має права надавати послуги без угоди», - пояснив перший віце-президент НТКУ.
За словами пана Коблі, зараз питання фінансування НТКУ вирішується «на рівні найвищих посадових осіб Кабінету Міністрів України».
Нагадаємо, що 2 жовтня 2008 року Концерн РРТ вимкнув передавачі по всій мережі УТ-1, на якій мовить Перший національний у зв'язку із закінченням терміну дії контракту. Протягом кількох годин сигнал було відновлено: державні підприємства пролонгували угоду, у якій записали, що НТКУ зобов'язується сплатити за послуги відразу після надходження бюджетних коштів. Тоді гендиректор КРРТ Анатолій Антоненко оцінив загальну суму боргів НТКУ перед Концерном у 27 млн гривень.
Зараз, за словами Михайла Коблі, у телекомпанії боргів перед Концерном немає.
Источник: Телекритика
blog comments powered by Disqus
Эксклюзив ProTV
18:07
Феномен «Триолана»
Темы форума
22 июня 2026
Вижн ТВ. Новости - хорошие и плохие
16 июня 2026
Мультиплекс МХ-7 от Концерна РРТ (174-230 МГц)
14 июня 2026
Приём и обсуждение 40°E - Express AM7 в Ku band
05 июня 2026
Транспондерные новости 4.9°E - Astra 4A
04 июня 2026
Транспондерные новости 26°E - Badr 4/5/6 Es'hail-1,2
01 июня 2026
Цифровое телевидение по-украински
18 мая 2026
STARSAT SR-2000
15 мая 2026
38,2'e-Paksat MMI
15 мая 2026
4°W 10806 1 Auto
08 мая 2026
Спортивный ОТТ-сервис DAZN в Украине
05 мая 2026
Борьба с пиратством, правообладатели наступают
14 апреля 2026
Транспондерные новости 21.6°E - Eutelsat 21B
10 апреля 2026
Транспондерные новости 68.5°E - Intelsat 20/Intelsat 36
09 апреля 2026
Приём и обсуждение 3°W - ABS 3A в C band


