Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



Справу про частоти 5 каналу та ТВі перенесли

16 августа 2010

Київський апеляційний адмінсуд переніс засідання у справі "про позбавлення частот" 5 каналу та ТВі на 26 серпня.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як пояснив головуючий на засіданні суддя, таке рішення ухвалене у зв'язку з тим, що частина осіб не була своєчасно проінформована про засідання суду в понеділок, частина осіб не прибула на засідання.

Засідання суду призначено на 14.00 26 серпня.

Як відомо, Київський апеляційний адмінсуд розглядав у понеділок справу за апеляційною скаргою 5 каналу і ТВі за позовом групи телеканалів "Інтер" щодо позбавлення частот та анулювання ліцензій на мовлення.

Минулого тижня 5 канал і ТВі заявили, що не отримували жодної судової повістки з визначенням дати, часу і місця розгляду справи.

Раніше Окружний адмінсуд Києва повністю задовольнив вимоги групи телеканалів "Інтер".

ТВі, 5 канал та ТРК "Чорноморська" в суботу з 19.00 до 20.00 провели попереджувальний ефірний страйк, щоб привернути увагу до загрози свободі слова в Україні.

Источник: Українська Правда

666

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

17 декабря 2025 38,2'e-Paksat MMI
07 декабря 2025 16APSK на ресиверах с Е2