Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



Екс-президент НТКУ Олександр Савенко працюватиме на ДТРК «Культура»

10 июля 2009
Екс-президент Національної телекомпанії України Олександр Савенко з 1 липня призначений першим заступником генерального директора державної телерадіокомпанії «Культура» з творчих питань. «Це була відкрита вакансія», - повідомив він «Телекритиці».

Після звільнення з НТКУ в лютому 2005 року пан Савенко не працював на телебаченні, а «займався зв'язками з громадськістю, ЗМІ й органами державної влади». назву організації пан Савенко не захотів уточнити.

За словами Олександра Савенка, він мав п'ять пропозицій, пов'язаних з кіно і телебаченням, але надав перевагу «Культурі». Пояснює свій вибір тим, що цей канал «не страшно вмикати», тут немає політики і це одне з небагатьох інформаційних джерел, яке «незакаламутнене і де найкраще думати про творчість».

Олександр Савенко опікуватиметься контентом каналу «Культура». За його словами, можливе і його повернення в кадр - щойно дозволять фінансові можливості. «Я не збираюся реанімовувати свою "Четверту владу", яку вів на Першому національному. Але хотілося б мати програму такого плану, яка стосувалася б культурологічних проблем», - розповів він.

На заваді реалізації задумів може стати брак фінансування й техніки. «Хотілося б відродити жанр телевистав, але в нас навіть немає ПТС. Держава змогла профінансувати її придбання лише на 20%», - зауважив Олександр Савенко.
 

Довідка:
Олександр Савенко народився 23 лютого 1955 року в місті Лубни Полтавської області в сім'ї службовців. Закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Шевченка (1973-1978 рокі). У 1978-1980 роках - редактор періодичних видань Товариства культурних зв'язків з українцями за кордоном. У 1980-1990 роках - завідувач відділом, відповідальний секретар газети «Ньюс фром Юкрейн». У 1990-1991 роках - редактор Київської міської профспілкової газети «Спілка». 1991-1992 роках - перший заступник головного редактора тижневика Спілки журналістів України «Дума». З листопада 1992 року - головний редактор газети «Київський вісник». З 8 серпня 1994 року - президент Державної телерадіомовної компанії України. З лютого 1995 року по серпень 1996 року - заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України - президент Національної телекомпанії України. З грудня 1996 року по квітень 1999 року - заступник міністра інформації України - генеральний директор Державного інформаційного агентства України. З квітня 1999 року по лютий 2000 року - голова Держкомітету телебачення і радіомовлення України. З лютого 2000 по березень 2003 року - керівник управління з питань взаємодії із засобами масової інформації та органами державної влади Адміністрації Президента України. З березня 2003 по лютий 2005 - президент Національної телекомпанії України.

Источник: Телекритика

1739

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

14 ноября 2024 Intelsat 37e @ 18°W T2-MI