Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



З 1 липня ц.р. перешкоджання в Україні мовленню телекомпаній країн, які ратифікували Європейську Конвенцію про транскордонне телебачення, каратиметься Страсбургом і Брюсселем

27 марта 2009
17 березня у приміщенні Президії Академії Наук України відбувся експертний семінар “Впровадження Європейської Конвенції про транскордонне телебачення в Україні», в якому брали участь також представники Спілки кабельного телебачення України. На заході були присутні голова Постійного комітету з транскордонного телебачення зі Страсбургу п. Нуран Ярдімчі, секретар цього комітету п. Аніта Ван де Кар, а також довгостроковий експерт Ради Європи п. Ад ван Лун. У семінарі також взяли участь народний депутат України Володимир Ландик, голова Національної ради України з питань телебачення В. Шевченко, відповідальний секретар Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення В. Лісовський, директор Інституту медіа права Т. Шевченко, а також представники об’єднань мовників, медіа-експерти та представники фахових громадських організацій.

У підтемі дискусії «Європейська конвенція про транскордонне телебачення як інструмент покращення транскордонного телемовлення в Європі» довгостроковий експерт Ради Європи п. Ад ван Лун неодноразово наголошував про те, що країни-члени Європейської конвенції про транскордонне телебачення (далі – Конвенція) не повинні перешкоджати мовленню телекомпаній країн, які ратифікували цю Конвенцію. Він, зокрема, підкреслив: «Існування будь-яких дозвільних списків телеканалів в цьому випадку не є допустимим і суперечить положенням Конвенції». На що голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В. Шевченко пообіцяв, що після набрання чинності Конвенції в Україні списків дозвільних телеканалів не буде.

Нагадаємо, що відповідно до п. 4 ст. 29 Конвенції вона набирає чинності в перший день місяця, що настає після закінчення тримісячного періоду від дати здачі на зберігання ратифікаційної грамоти або документа про прийняття чи затвердження. Отож з 1 липня 2009 року в Україні не має бути жодних спеціальних дозвільних списків телеканалів, призначених для ретрансляції.

Прес–служба Спілки кабельного телебачення України

Источник: СКТУ

1577

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

14 ноября 2024 Intelsat 37e @ 18°W T2-MI