Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



ТВі дивитимуться в ефірі у Слов’янську, Краматорську та Мелітополі

20 декабря 2008
Супутниковий телеканал ТВі уклав партнерські угоди ще з трьома телекомпаніями – рішення про внесення відповідних змін до програмних концепцій регіональних мовників «САТ-плюс» (Слов’яньк), «Схід-плюс» (Краматорськ) та «МТВ-плюс» (Мелітополь) Нацрада з питань телебачення і радіомовлення прийняла на засіданні 17 грудня.

На минулому засіданні 2 грудня аналогічне рішення Нацрада ухвалила щодо регіональних телекомпаній «Приват ТВ Дніпро» (Дніпропетровськ), «Коледж преси та телебачення» (Миколаїв), «Симон» (Харків), ITV (Сімферополь).

«Ми позитивно ставимося до такого розширення мережі столичними мовниками. До того ж зараз, в період кризи нелегко працювати в регіонах, тож як таке партнерство допоможе місцевим мовникам вижити, то вже це є добре», - прокоментував інтенсивне розширення покриття ТВі голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення
Віталій Шевченко.

Источник: Телекритика

2042

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

15 января 2026 DVB-карты TBS
11 января 2026 38,2'e-Paksat MMI