Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:Нацрада оштрафувала п’ять компаній групи «112 Україна» на 131 тис. грн

24 июля 2015

23 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала п'ять компаній, що мають ліцензії на регіональне цифрове ефірне мовлення та об'єднані в мережу каналу «112 Україна»: ТОВ «ТВ-Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ». Загальна сума штрафу для п'яти компаній - 131 тис. 240 грн.

Нацрада констатувала невиконання групою компаній «112 Україна» рішень і розпоряджень регуляторного органу щодо усунення порушень, за які вони отримали вже по три попередження, а саме - невідповідність логотипу, формату і програмної концепції тим, що зазначені в ліцензіях.

Кожна з компаній протягом місяця має сплатити штраф у розмірі 5% від розміру ліцензійного збору, нарахованого їй за видачу ліцензії:

ТОВ «ТВ Вибір» - 22 тис. 350 грн 30 коп.;

ТОВ «Партнер ТВ» - 22 тис. 959 грн 30 коп.;

ТОВ «Новий формат» - 36 тис. 600 грн 90 коп.;

ТОВ «Лідер ТВ» - 21 тис. 71 грн 40 коп.;

ТОВ «Аріадна ТВ» - 28 тис. 257 грн 69 коп.

 

ДОПОВНЕНО: Спершу Нацрада проголосувала за двотижневий строк на сплату штрафів. Але наприкінці засідання внесла зміни до своїх рішень, давши компаніям не два тижні, а місяць на сплату штрафів, оскільки саме такий строк передбачено законодавством.

Також Нацрада зобов'язала компанії протягом двох тижнів привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Водночас Нацрада вже втретє відмовила ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ» у переоформленні їхніх ліцензій у зв'язку зі зміною програмної концепції на інформаційну на підставі того, що конкурс, у якому перемогли ці п'ять мовників, проводився для категорії регіонального та місцевого мовлення з визначеними конкурсними умовами.

Унаслідок цифрового конкурсу без частот залишилися понад 130 регіональних і місцевих мовників. Від деяких з них Нацрада отримала звернення з проханням не переоформлювати ліцензії групи компаній «112 Україна». На думку мовників, до якої дослухалася Нацрада, ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ» мають або дотримуватися концепції мовлення, з якою перемогли в конкурсі, або відмовитися від ліцензій і дати можливість Нацраді провести новий конкурс.

Нагадаємо, що 11 червня Нацрада вдруге відмовила ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ» у переоформленні їхніх ліцензій, а 18 червня оголосила їм по третьому попередженню.

Источник: www.telekritika.ua

940

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума