Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:У Чернівцях на фасадах будинків почнуть демонтовувати супутникові тарілки

07 января 2017

У Чернівцях на фасадах будинків почнуть демонтовувати супутникові тарілки


З наступного тижня комунальники Чернівців почнуть демонтовувати телевізійні антени та супутникові тарілки з фасадів будинків на площах міста. Насамперед це зроблять на Соборній площі, Театральній площі та площі Святої Марії. Про це molbuk.ua повідомив начальник КЖРЕП №6 Іван Рус.

”Усім людям розіслали попередження про те, що буде відбуватися демонтаж телевізійних та супутникових антен. Оголошення розклеювали у під’їздах та адресно надсилали.

Будемо демонтовувати антени, які знаходяться на фасадах та дахах будинків, які видно з центральних вулиць. Два тижні тому попереджали мешканців, щоби вони самостійно демонтовували антени, якщо цього не зроблять, — це робитимуть працівники КЖРЕПів. Деякі люди зверталися до нас і самостійно перенесли антени на внутрішні фасади будинків, але це зробили лише четверо-п’ятеро людей”, зазначає Іван Рус.

“З наступного тижня повторно попередимо мешканців про демонтаж антен. Якщо вони не погодяться з цим, будемо самі знімати. Антени, які знімемо, зберігатимуться на складі із зазначенням адреси. Коли людина звернеться за їх поверненням, доведеться сплатити кошти за демонтаж пристрою”, - розповів Іван Рус.

Источник: molbuk.ua

1257

blog comments powered by Disqus

Телевидение


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

19 мая 2018 16:9 vs 4:3
12 мая 2018 Horizons 2 at 85.0°E