Голосование




влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:



Сучасні технології допомагають знімати "Червоні вітрила"

12 октября 2009

Сучасні технології - на службі у кінематографістів. З їхньою допомогою режисери створюють справжні "Червоні вітрила". У Ялті автори однойменного фільму екранізують відому повість Олександра Гріна. "Інтер Медіа Продакшн" веде зйомки вже більше місяця. У ці дні у міському порту можна побачити вітрильне судно, яке й має стати "Червоними вітрилами". Його бачила і Наталя Ковальова.

Мальовнича місячна доріжка у Чорному морі... У її центрі - величезний вітрильний корабель. А ось рибалка вправно закинув вудочку - пейзаж немов на картині. Насправді цієї ночі на небі немає повного місяця. А цю красу створили штучно, для зйомок фільму "Червоні вітрила". У ролі місяця, наприклад, спеціальний освітлювальний прилад.

А ось корабель з вітрилами самий справжній. Для зйомок фільму його орендували у Болгарії. Це навчальне судно, на якому відпрацьовують свою майстерність молоді моряки. Але й для кіно вітрильник - справжня знахідка.

Щоб пошити червоні вітрила для цього корабля знадобиться сотні метрів червоної матерії. Але українські кіношники можуть дозволити собі маленькі хитрощі... комп'ютерні технології. З їхньою допомогою будь-які вітрила з легкістю перетворюються на червоні.

Болгарський вітрильник у розпорядженні кіношників буде всього кілька днів. Тому зйомки на судні ведуться цілодобово. Зараз вже за північ. Знімальній групі доведеться зустрічати світанок на кораблі - їхня робота закінчиться о 7 ранку. Саме знімають - сцену з бійкою, де беруть участь актори і каскадери. За сценарієм відбувається фактично рейдерське захоплення "Червоних вітрил". Ось головний герой, у якого закохана Ассоль, капітан Грей. Його роль виконує російський актор Олександр Бухаров. Режисер Олександр Стеколенко пояснює артистові - як треба битися у кадрі.

Б'ються, звісно, не по-справжньому - актори фактично не торкаються одне одного. Як кіношну бійку зробити правдоподібною, знає каскадер Петро... Він спеціально продивляється боксерські поєдинки, щоб правильно відіграти рухи у кадрі.

Петро Треско, каскадер, керівник групи "Екстремальне покоління каскадерів":

- Зараз ви бачите мене на екрані. Якщо ви зараз проведете рукою перед моїм обличчям, а я вчасно відреагую, то здаватиметься, що ви мене вдарили. Проведіть кулаком навпроти обличчя, щоб рух починався звідси і пройшов сюди. Станьте ближче. Можете кулаком. Ось ваша траєкторія. Тум... Ось ваш удар.

А цьому каскадерові - поки знімали одну сцену - довелося падати з висоти десяти метрів. Професійний каскадер може зробити і 15 дублів без шкоди для здоров'я.

Перетворити білі вітрила у червоні, змусити похвилюватися через несправжню бійку і захоплюватися штучним місяцем... Усе це під силу кіношникам. І у якийсь момент, ви просто забудете, що це велика ілюзія, і будете плакати і сміятися... по-справжньому.

Источник: Інтер

2173

blog comments powered by Disqus

Кино


Последние Популярные Коментируют

Темы форума

14 ноября 2024 Intelsat 37e @ 18°W T2-MI