"Молоде радіо": канал громадського подкастинґу C-pod відтепер має власний Web-сайт!
«Молоде радіо» із великою приємністю оголошує про запуск дочірнього проекту - Каналу громадського подкастинґу C-pod – за адресою C-pod.molode.com.ua.
Наш новий сайт – для тих, хто потребує живої інформації, справжньої (а не перетвореної у букви) людської розмови, тем, яких не зустрінеш в телевізорі чи на порталах новин.
Це сайт у форматі «сам собі радіо» - адже подкастинґ дає змогу поділитися тим, що важливе, без «допомоги» журналіста.
Для нас Канал громадського подкастинґу – ще одна можливість розвивати формат громадського онлайн-медіа, де слово «громадське» означає живе, різноманітне, відкрите й неупереджене.
Як, можливо, пам’ятають відвідувачі сайту «Молодого радіо», C-pod народився не зараз, йому вже майже рік, проте досі не мав власного сайту. Наші подкасти публікувалися на сайті «Подкастер» з посиланнями на «Молодому», «Гурті» та інших сайтах.
Цього літа ми працювали над власним сайтом, який тепер представляємо вашій увазі.
Сайт C-pod.molode.com.ua – це не лише подкасти від Студії громадського подкастинґу «Молодого радіо» та інших подкастерів (сподіваємося, їхня кількість все збільшуватиметься!), а й додаткові послуги та можливості.
Це – проект «Відкрита студія» - можливість записати подкаст, не будучи подкастером! Той, хто займається цікавою справою чи хоче поділитися враженнями від події, на якій щойно побував, але при цьому не має часу чи можливості вчитися записувати й монтувати звук – може зв’язатися з нами по Skype (molode_radio), і ми разом створимо подкаст, який вийде на Каналі громадського подкастинґу. Або й завітати до нас у Студію.
А для тих, хто робить подкасти самостійно, або хоче стати подкастером, працює «Онлайн-допомога подкастеру». Тут можна отримати консультації не лише з технічних (чим і як записувати звук, проблеми, які виникають при роботі зі звуковими редакторами і т.п.), а й творчих питань – як зробити свій подкаст цікавим та популярним.
Ну і, звісно, ми проводитимемо тренінги (на перший – 2-го жовтня - ще можна податися), конкурси й багато всього іншого.
Відкриття сайту Каналу громадського подкастинґу стало можливим завдяки підтримці Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, яким ми щиро вдячні. Також наша подяка міжнародному фонду «Відродження», завдяки якому С-pod 1.0 мав можливість народитися у 2009 році.
Наш новий проект – це можливість реалізовувати безліч ідей, проектів та форматів. Якісь ми вже збираємося втілювати, якісь, завдяки появі C-pod, лише мають народитися у творчих головах та середовищах. Приєднуйтеся!
Канал громадського подкастинґу - для цікавих …
Щиро,
Станіслав Шумлянський,
координатор проекту, civicpodcasting@gmail.com
Источник: Молоде радіо
blog comments powered by Disqus