На Сумщині проведено соціологічне дослідження
З метою подальшого розвитку радіомовлення нині визначено кілька проектів, які можуть застосовуватися в конкретному регіоні й вважатися найбільш перспективними на певних етапах. Це – створення єдиної загальнонаціональної мережі FM-мовлення, прийняття програми забезпечення населення проводовим мовленням, реалізація проекту "Транзисторний радіоприймач у кожну оселю".
Такі висновки соціологічного дослідження ситуації стану і перспектив розвитку радіомовлення, яке проведено представництвом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області, управлінням промисловості, транспорту і зв’язку облдержадміністрації, відділами інформаційного забезпечення райдержадміністрацій і міськрайонних рад. До цієї роботи були залучені також філії ВАТ "Укртелеком", редакції районного і міськрайонного проводового мовлення, служби статистики, навчальні заклади, радіослухачі.
За результатами здійсненої роботи учасниками дослідження визначено тенденції і перспективи розвитку радіомовлення, в тому числі, основні причини зменшення кількості радіоточок, нефункціонування проводової радіомережі на окремих територіях і можливості її відновлення за умови додаткового залучення коштів; функціонування системи оповіщення мережею проводового мовлення; використання сучасного ефірного радіообладнання при прийомі програм мовлення; рівень програмного наповнення радіомовлення.
Тривожними є результати аналізу роботи районних і міськрайонних радіостудій, передачі яких на транзисторний радіоприймач не приймаються, а транслюються здебільшого лише через проводову мережу.
За повідомленням представника
Національної ради в Сумській області
Миколи Таранюка
Источник: Нацрада з ТРМ
blog comments powered by Disqus