"Молоде радіо" офіційно відкриває Канал громадського подкастинґу (C-pod)
Сьогодні, 17 листопада, офіційно розпочав роботу Канал громадського подкастинґу C-pod. Його призначення – порушувати важливі суспільні проблеми, повідомляти про цікаві ініціативи та формувати в Україні новий напрям громадянської журналістики. У його інтернет-ефірі слухайте розмови з цікавими людьми, теми, які є «незручними» чи «нецікавими» для провідних медіа, репортажі з подій, акцій чи флешмобів, а також просто історії з життя.
Протягом кількох тижнів C-pod працював у тестовому режимі, і от сьогодні він нарешті з’явився на усіх сайтах, які є його засновниками: «Молодому радіо», «Гурті» та «Подкастері».
«C-pod має на меті об’єднати людей, які мають власну точку зору, які не пропускають цікавих фрагментів у своєму житті – цікавих перехожих, нестандартних ситуацій, захопливих історій. Подкастинґ дає змогу живо та цікаво викладати почуте та побачене», - ідеться на сторінці проекту.
У перших подкастах, які вже з’явилися на C-pod - теми на будь-який «смак і колір» – від економіки грипу до поширення цифрових наркотиків серед молоді та впливу інтернету на реальне життя. Також тут вже можна скачати й послухати на вас чекає перший випуск роздумів відомого письменника Тараса Прохаська (вони будуть виходити щотижня під назвою "Від-чуття при-сутності", спогади дисидента Євгена Сверстюка та музиканта Кирила Стеценка.
Засновниками Каналу громадського подкастинґу є Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М», у рамках якого діє онлайн-радіостанція «Молоде радіо», ресурсний центр «Гурт» та сайт «Подкастер». Фінансову підтримку надав фонд «Відродження».
За задумом ініціаторів, C-pod не матиме власного сайту – він існуватиме на багатьох різних сайтах водночас, а подкасти вільно поширюватимуться також через блоги та у соціальних мережах. При цьому до числа засновників можуть приєднуватися й інші сайти. А стати громадськими подкастерами можуть не лише професійні журналісти, а й блогери та активісти громадських організацій.
Для останніх передбачено тренінги з подкастинґу, які проводитиме Студія громадського подкастинґу, створена при «Молодому радіо». Студія також займатиметься створенням подкастів на суспільно-важливі теми й навчатиме записувати подкасти представників громадських організацій та активістів. А ще - буде завжди відкритою для тих, у кого є важлива інформація чи просто цікава історія.
Источник: Хвиля української музики «Молоде радіо»
blog comments powered by Disqus