Голосование
влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:«Радіо Ера» припинило мовлення в прямому ефірі

20 февраля 2018
«Радіо Ера», власником якої з вересня 2017-го є компанія Dragon Capital, перевела мовлення у режим повтору старого контенту. Нова радіостанція «Радіо НВ» вийде в ефір 26 лютого у тестовому режимі

Про це «Детектору медіа»  розповів керівник проекту «Радіо Ера» Валерій Калниш.

Наразі прямоефірне мовлення «Радіо Ери» припинене.

«"Ера" зараз в режимі повторів. За планом з 26 лютого ми прибираємо повтори і починаємо технічне мовлення, яке, як я сподіваюся, завершиться 5 березня... У будь-якому разі в березні "Радіо НВ" мовитиме в повному обсязі», – повідомив пан Калниш.

За словами керівника, у тестовому режимі в ефірі радіостанції звучатимуть анонси, власне музичне оформлення (підклади, вльоти, id-оформлення, селфпромо).

Нагадаємо, наприкінці вересня стало відомо, що компанія Dragon Capital, у портфелі якої вже є українські медіаактиви – журнал  і сайт «Новое время», завершила угоду з придбання ТРК «Радіо Ера».

Керівником проекту «Радіо Ера FM» став Валерій Калниш, який раніше працював головним редактором газети «Коммерсантъ-Украина», «Радио Вести», а також інтернет-порталу «РБК-Україна». У жовтні він розказав «Детектору медіа» про свої плани щодо переформатування радіостанції.

12 січня стало відомо, що на початку березня замість «Радіо Ера» має запуститися нова радіостанція з робочою назвою «Радіо НВ». Ведучим денного шоу радіостанції буде колишній керівник телеканалу ТОНІС Дмитро Тузов, а колишній креативний продюсер проекту «Абзац» на Новому каналі Михайло Шамановякий з 27 листопада працює ведучим інформаційно-аналітичної програми «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера», вестиме лінійні ефіри радіостанції. Також ефіри на «Радіо НВ» вестиме Іван Яковина та ще близько десяти відомих радіоведучих.

Источник: detector.media

3936

blog comments powered by Disqus

Радио


Последние Популярные Коментируют

Темы форума